Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente klopt Willem II en blijft bovenin meedoen

FC Twente klopt Willem II en blijft bovenin meedoen

TILBURG (ANP) - FC Twente lijkt zich dit seizoen geen zorgen te hoeven maken over handhaving. De Enschedeërs versloegen zaterdag Willem II (0-3) en hebben na vijf wedstrijden al elf punten. Toen het vorige seizoen werd stilgelegd, nam Twente de veertiende plek in en was het verschil met de ploegen die play-offs zouden moeten spelen voor een langer verblijf in de eredivisie niet zo groot.

Twente koos ervoor, mede vanwege de beperkte financiële mogelijkheden, dit seizoen te gaan werken met veel huurlingen. Die aanpak pakt goed uit. Danilo, die wordt gehuurd van Ajax, opende al in de 2e minuut de score. De Braziliaan kon, omdat de buitenspelval bij Willem II opzichtig mislukte, zo op het doel aflopen: 0-1.

Jayden Oosterwolde, afkomstig uit de eigen opleiding van Twente, zorgde kort na rust voor de 0-2. Danilo nam de derde treffer voor zijn rekening. Doelman Robbin Ruiter keerde de door hem genomen strafschop, maar in de rebound was Danilo alsnog trefzeker. De aanvaller heeft dit seizoen al vier keer gescoord.

Twente is door de zege voor in ieder geval een dag koploper. Willem II, vorig seizoen een van de verrassingen in de eredivisie, doet het met vier punten uit vijf wedstrijden voorlopig tegenvallend.

Meer uit Voetbal

Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

7 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

8 uur geleden
Forse schorsing PSV'er Saibari voor handdoekenrel op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.

8 uur geleden
Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

16 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

16 uur geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

17 uur geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

17 uur geleden