Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente kijkt naar plek twee na simpele zege op Go Ahead Eagles

FC Twente kijkt naar plek twee na simpele zege op Go Ahead Eagles

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente blijft in de Eredivisie in het spoor van Feyenoord. De ploeg uit Enschede was in eigen huis met 3-0 te sterk voor Go Ahead Eagles en houdt daardoor zicht op de tweede plek.

Twente had weinig te vrezen van de Eagles, die al snel op achterstand kwamen. Sem Steijn schoot na ruim tien minuten hard raak na een knappe pass van Joshua Brenet. Diezelfde Steijn verdubbelde voor rust de voorsprong (2-0).

In de tweede helft pakte de ploeg van trainer Joseph Oosting door. Na bijna een uur spelen tekende Brenet voor de derde treffer. De verdediger kopte knap raak uit een hoekschop van Michel Vlap. Daarna deed Twente het wat rustiger aan en speelde het de wedstrijd eenvoudig uit.

Goede vorm

Met de winst houdt Twente de goede vorm in thuiswedstrijden vast. De ploeg won vier van de laatste vijf thuisduels en kreeg daarin maar vier goals tegen. Alleen vorige week gingen de Tukkers onderuit, tegen FC Utrecht (0-1).

Voor Go Ahead kwam er zondag juist een einde aan een imposante reeks. Het team van trainer René Hake verloor voor het eerst sinds september weer eens een uitduel. De laatste voor Twente was de uitwedstrijd tegen Feyenoord (3-1) op 30 september vorig jaar.

Twente staat momenteel op plek drie in de Eredivisie, met 8 punten achterstand op nummer 2 Feyenoord. De Rotterdammers wonnen met 2-0 bij Almere City. PSV, dat zaterdagavond met 7-1 won bij PEC Zwolle, staat met 10 punten voorsprong op Feyenoord aan kop.

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

2 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

2 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

2 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

2 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

5 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

5 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

5 uur geleden