Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente kan thuis geen wonder verrichten tegen Fenerbahçe

FC Twente kan thuis geen wonder verrichten tegen Fenerbahçe

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft geen wonder kunnen verrichten tegen de Turkse club Fenerbahçe in de play-offs van de Conference League. De ploeg zocht weliswaar onverschrokken de aanval in de eigen Grolsch Veste, maar kon de nederlaag van 5-1 een week geleden in Istanbul niet wegwerken. De club van trainer Joseph Oosting verloor zelfs met 1-0 in eigen huis en is uitgeschakeld in Europa. Edin Dzeko benutte in de tweede helft een strafschop namens de bezoekende club.

Twente miste tegen Fenerbahçe de geblesseerde Mees Hilgers en kon ook Joshua Brenet niet inzetten. Youri Regeer was geschorst vanwege zijn rode kaart in de uitwedstrijd. Bij Fenerbahçe stonden oud-Ajacied Dusan Tadic en Jayden Oosterwolde in de basis.

De club uit Enschede wilde aan het publiek laten zien dat het de Turkse topclub wel degelijk partij kan bieden en zocht vanaf het eerste fluitsignaal de aanval. Al in de 2e minuut had Twente op voorsprong kunnen staan. Daan Rots gaf de bal voor op Ricky van Wolfswinkel, die net naast tikte. Rots krulde na 20 minuten spelen de bal ook naast het doel van keeper Irfan Can Egribayat. Er vielen geen goals in de eerste helft, maar wel zeven gele kaarten. De scheidsrechter moest de verhitte gemoederen af en toe bedaren.

De tweede helft gaf een vergelijkbaar beeld. Twente nam het initiatief en bleef zoeken naar gaatjes in de defensie van de Turkse club. Sem Steijn leverde een gevaarlijk schot af en Michel Vlap ramde de bal uit een vrije trap tegen de paal, maar de begeerde treffer kwam maar niet. Die viel tot grote teleurstelling van het bijna volle stadion aan de andere kant, in het doel van Twente-doelman Lars Unnerstall. Robin Pröpper werkte de doorgebroken Joshua King binnen de 16-meter tegen de grond en de Italiaanse arbiter Fabio Maresca kon niet anders dan een penalty geven. Dzeko wist raad met het buitenkansje.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

2 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

3 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

5 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

5 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

5 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden