Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente is in Waalwijk veel te sterk voor RKC

FC Twente is in Waalwijk veel te sterk voor RKC

WAALWIJK (ANP) - FC Twente heeft de laatste uitwedstrijd van het seizoen winnend afgesloten. De ploeg van trainer Ron Jans was in Waalwijk veel te sterk voor RKC: 0-5.

FC Twente sluit de competitie komende zondag af met een thuiswedstrijd tegen Ajax. De club uit Enschede weet nu al dat het als nummer 5 van de competitie aan de play-offs voor een ticket voor de voorronden van de Conference League mag deelnemen.

FC Twente heeft al acht competitietreffers meer gemaakt dan in het hele vorige seizoen. De club heeft op dit moment ook de minst gepasseerde defensie van alle ploegen in de Eredivisie.

Ramiz Zerrouki

Gijs Smal opende in de 10e minuut de score. Etienne Vaessen, de doelman van RKC, kreeg een schot van Virgil Misidjan onvoldoende onder controle. Hij was vervolgens kansloos op een inzet van de linksback. Manfred Ugalde maakte in de 34e minuut het tweede doelpunt voor FC Twente. De aanvaller vierde zijn zevende competitietreffer van dit seizoen.

Ramiz Zerrouki, volgend seizoen actief voor Feyenoord, tekende in de 49e minuut voor de derde treffer van FC Twente. Michal SadĂ­lek en Julio Pleguezuelo maakten in de slotfase het vierde en vijfde doelpunt in een eenzijdige wedstrijd.

Meer uit Voetbal

KNVB maakt melding van discriminatie richting spelers Oranje

KANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.

1 uur geleden
'Fundament' De Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale

MILAAN (ANP) - Stefan de Vrij verlaat na acht seizoenen Internazionale. De Italiaanse topclub meldt het afscheid van de 34-jarige verdediger met een uitgebreid eerbetoon op de website van de club. De Vrij won met Inter negen prijzen, waaronder drie titels in de Serie A en drie Italiaanse bekers (Coppa Italia).

6 uur geleden
Feyenoord legt Spaanse spits Nacho Ferri vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de Spaanse spits Nacho Ferri vastgelegd. De 21-jarige speler komt over van de Belgische club KVC Westerlo en heeft zijn handtekening gezet onder een contract tot medio 2030.

9 uur geleden
Ajax neemt Braziliaanse linksback Henrique over van AS Monaco

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met de Braziliaanse linksback Caio Henrique. Hij komt over van de Franse club AS Monaco. De Amsterdamse club meldt in een persbericht dat de 28-jarige speler een contract heeft getekend van vier jaar, tot medio 2030.

9 uur geleden
Oranje landt in de nacht van woensdag op donderdag op Schiphol

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal vliegt woensdag rond 09.00 uur plaatselijke tijd van Kansas City terug naar Nederland. De verwachting is dat de ploeg donderdag rond 01.30 uur op Schiphol landt.

9 uur geleden
Oranje weet al acht duels op rij de nul niet te houden

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal wist in de wedstrijd tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal opnieuw de nul niet te houden. Issa Diop maakte in de blessuretijd van de tweede helft gelijk (1-1), waarna Marokko de strafschoppen beter nam.

9 uur geleden
Sibum neemt plek Afellay in als assistent-coach van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Bas Sibum neemt de plek over van Ibrahim Afellay als assistent-coach van trainer Peter Bosz bij PSV. Dat laat de landskampioen uit Eindhoven weten. De 43-jarige oud-prof was eerder werkzaam bij FC Emmen, Roda JC en Heracles Almelo. Vorig jaar oktober werd hij ontslagen als hoofdtrainer van Heracles Almelo. Sibum tekent een contract voor twee jaar.

9 uur geleden