
FC Twente in beroep tegen schorsing Sadilek
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft beroep aangetekend tegen de schorsing van middenvelder Michal Sadilek. De Eredivisieclub ging eerder al niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die de Tsjech drie duels wilde schorsen waarvan één duel voorwaardelijk. De tuchtcommissie van de KNVB handhaafde vorige week echter deze straf voor Sadilek, die daardoor zaterdag de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen miste (2-0).
FC Twente heeft nu besloten in beroep te gaan tegen het vonnis. Dat betekent dat Sadilek woensdag in de bekerwedstrijd tegen AZ in principe gewoon kan meedoen.
De 22-jarige Sadilek werd in de laatste wedstrijd voor de winterstop, tegen FC Utrecht (1-1), kort na rust met rood van het veld gestuurd. Volgens scheidsrechter Richard Martens had de Tsjechische middenvelder de Griek Anastasios Douvikas een elleboogstoot gegeven. De nummer 6 van de Eredivisie heeft echter een ander oordeel.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
1 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.
18 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.
22 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Paris Saint-Germain bedankte "moeder natuur", die hem met zijn 1,96 meter in staat had gesteld tot de belangrijke reddingen in de 2-1-zege op Arsenal. De Italiaanse keeper was met enkele reddingen van grote waarde voor de Parijzenaars.
23 uur geledenZWOLLE (ANP) - Joost Broerse wordt per 1 juli de nieuwe algemeen directeur van PEC Zwolle. De 46-jarige voormalig speler en commercieel directeur van de club komt over van FC Utrecht, waar hij deel uitmaakte van de directie.
1 dag geleden