FC Twente huurt middenvelder Vlap van Anderlecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente huurt Michel Vlap dit seizoen van Anderlecht. De club uit Enschede is dinsdag tot een akkoord gekomen met de Belgen over de huurovereenkomst van de 24-jarige middenvelder.
Met Vlap heeft Twente de gewenste versterking op het middenveld. "Met de komst van Michel hebben we het type speler waar we al lang naar op zoek zijn", zegt technisch directeur Jan Streuer. "Met zijn creativiteit en scorend vermogen is hij een absolute versterking voor deze ploeg."
De middenvelder is blij dat hij weer in de Eredivisie mag spelen. "Een paar jaar geleden heeft FC Twente in een gesprek al een goede indruk op mij gemaakt. Ron Jans is een ervaren trainer die het beste uit mij en het team kan halen. Hopelijk kan ik belangrijk zijn met goals en assists."
Vlap debuteerde in 2016 voor sc Heerenveen, waar hij de jeugdopleiding doorliep. In 2019 verruilde hij de Friese club voor Anderlecht, dat hem in de winter van 2021 voor de rest van het seizoen verhuurde aan Arminia Bielefeld.
Twente trok eerder deze zomer al onder anderen Giovanni Troupée en Ricky van Wolfswinkel aan en op huurbasis de Tsjech Michal Sadilek en de Griek Dimitris Limnios.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).
20 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.
20 uur geledenDORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
22 uur geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
23 uur geleden