Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente huurt middenvelder Vlap van Anderlecht

FC Twente huurt middenvelder Vlap van Anderlecht

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente huurt Michel Vlap dit seizoen van Anderlecht. De club uit Enschede is dinsdag tot een akkoord gekomen met de Belgen over de huurovereenkomst van de 24-jarige middenvelder.

Met Vlap heeft Twente de gewenste versterking op het middenveld. "Met de komst van Michel hebben we het type speler waar we al lang naar op zoek zijn", zegt technisch directeur Jan Streuer. "Met zijn creativiteit en scorend vermogen is hij een absolute versterking voor deze ploeg."

De middenvelder is blij dat hij weer in de Eredivisie mag spelen. "Een paar jaar geleden heeft FC Twente in een gesprek al een goede indruk op mij gemaakt. Ron Jans is een ervaren trainer die het beste uit mij en het team kan halen. Hopelijk kan ik belangrijk zijn met goals en assists."

Vlap debuteerde in 2016 voor sc Heerenveen, waar hij de jeugdopleiding doorliep. In 2019 verruilde hij de Friese club voor Anderlecht, dat hem in de winter van 2021 voor de rest van het seizoen verhuurde aan Arminia Bielefeld.

Twente trok eerder deze zomer al onder anderen Giovanni Troupée en Ricky van Wolfswinkel aan en op huurbasis de Tsjech Michal Sadilek en de Griek Dimitris Limnios.

Meer uit Voetbal

RB Leipzig-spits Werner is te huur

LEIPZIG (ANP/DPA) - Voetbalclub RB Leipzig is bereid aanvaller Timo Werner het komende halfjaar te verhuren. De Duitse club bevestigde aan persbureau DPA een bericht uit de krant Bild.

29 minuten geleden
Hakimi, Osimhen en Salah maken kans op titel Afrikaans voetballer

MARRAKECH (ANP/BELGA) - Voetballers Achraf Hakimi (PSG), Victor Osimhen (Napoli) en Mohamed Salah (Liverpool) maken nog kans op de titel Afrikaans voetballer van het jaar. Dat heeft de Afrikaanse voetbalfederatie CAF bekendgemaakt. Salah is de enige genomineerde die al eerder Afrikaans voetballer van het jaar werd, in 2017 en 2018.

50 minuten geleden
Vier jaar dopingschorsing geëist tegen voetballer Pogba

ROME (ANP/AFP) - Tegen de Franse voetballer Paul Pogba is een schorsing van vier jaar geëist wegens overtreding van de dopingregels. Dat heeft een bron rond zijn club Juventus bevestigd na vragen van het Franse persbureau AFP. De Franse international is al sinds september voorlopig geschorst nadat hij positief had getest op testosteron, een verboden spierversterkend middel.

2 uur geleden
Voetbalster Nouwen scheurt voorste kruisband

LONDEN (ANP) - Voetbalster Aniek Nouwen heeft haar voorste kruisband gescheurd. Dat meldt haar club Chelsea. De 24-jarige speelster liep de blessure op bij Jong Oranje.

2 uur geleden
Aanvaller Undav verkiest nationale ploeg Duitsland boven Turkije

STUTTGART (ANP/DPA) - Aanvaller Deniz Undav van VfB Stuttgart heeft ervoor gekozen zich beschikbaar te stellen voor de nationale ploeg van Duitsland. Dat deed de 27-jarige voetballer, van Turkse oorsprong en geboren in het Duitse stadje Achim, na een gesprek met de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann.

2 uur geleden
PSG-doelman Donnarumma twee duels geschorst na rode kaart

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet de komende twee competitieduels doelman Gianluigi Donnarumma missen. De Italiaanse keeper kreeg zondag in de 10e minuut al een rode kaart nadat hij in het duel met Le Havre een overtreding had gemaakt op Josué Casimir.

5 uur geleden
Guardiola zoekt oplossing voor slechte serie Manchester City

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Manchester City-coach Pep Guardiola zag zijn ploeg woensdagavond met 1-0 verliezen bij Aston Villa en het verschil met koploper Arsenal groeien tot 6 punten. Voorafgaand aan de derde nederlaag van het seizoen had City ook al drie keer op rij gelijkgespeeld. "Het is mijn werk om nu een oplossing te vinden", vertelde Guardiola, met zijn ploeg afgezakt naar de vierde plaats in de Premier League.

7 uur geleden