FC Twente huurt middenvelder Vlap van Anderlecht
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente huurt Michel Vlap dit seizoen van Anderlecht. De club uit Enschede is dinsdag tot een akkoord gekomen met de Belgen over de huurovereenkomst van de 24-jarige middenvelder.
Met Vlap heeft Twente de gewenste versterking op het middenveld. "Met de komst van Michel hebben we het type speler waar we al lang naar op zoek zijn", zegt technisch directeur Jan Streuer. "Met zijn creativiteit en scorend vermogen is hij een absolute versterking voor deze ploeg."
De middenvelder is blij dat hij weer in de Eredivisie mag spelen. "Een paar jaar geleden heeft FC Twente in een gesprek al een goede indruk op mij gemaakt. Ron Jans is een ervaren trainer die het beste uit mij en het team kan halen. Hopelijk kan ik belangrijk zijn met goals en assists."
Vlap debuteerde in 2016 voor sc Heerenveen, waar hij de jeugdopleiding doorliep. In 2019 verruilde hij de Friese club voor Anderlecht, dat hem in de winter van 2021 voor de rest van het seizoen verhuurde aan Arminia Bielefeld.
Twente trok eerder deze zomer al onder anderen Giovanni Troupée en Ricky van Wolfswinkel aan en op huurbasis de Tsjech Michal Sadilek en de Griek Dimitris Limnios.
Meer uit Voetbal
MONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.
1 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.
11 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.
11 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Trainer Míchel Sánchez vindt dat Ajax zich in de Eredivisie tegen Fortuna Sittard goed heeft hersteld van de verloren topper tegen PSV van vorig weekend (1-3). Dat zei de 50-jarige Spanjaard tegen ESPN na een ruime overwinning in Sittard (1-5).
12 uur geleden