FC Twente houdt PSV op gelijkspel
ENSCHEDE (ANP) - PSV is in de eredivisie verder achterop geraakt bij koploper Ajax. Het elftal van trainer Roger Schmidt kwam zondag bij FC Twente niet verder dan een gelijkspel: 1-1. PSV verspeelde eerder punten bij Heracles Almelo (1-1) en Vitesse (2-1).
Donyell Malen bracht PSV al na 8 minuten van dichtbij op voorsprong. De Eindhovenaren waren voor rust veel beter en lieten veel kansen liggen om verder uit te lopen. Twente-doelman Joël Drommel stopte kort voor rust een strafschop van Eran Zahavi.
PSV kon het hoge tempo van voor de rust niet vasthouden en Twente kwam in de 63e minuut via een benutte strafschop van Danilo, gegeven na hands van Cody Gakpo, langszij. Danilo staat nu op negen treffers in de competitie.
PSV heeft na negen wedstrijden 20 punten en staat daarmee op de vierde plaats. Koploper Ajax heeft 4 punten meer.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
6 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
10 uur geleden