FC Twente houdt PSV op gelijkspel
ENSCHEDE (ANP) - PSV is in de eredivisie verder achterop geraakt bij koploper Ajax. Het elftal van trainer Roger Schmidt kwam zondag bij FC Twente niet verder dan een gelijkspel: 1-1. PSV verspeelde eerder punten bij Heracles Almelo (1-1) en Vitesse (2-1).
Donyell Malen bracht PSV al na 8 minuten van dichtbij op voorsprong. De Eindhovenaren waren voor rust veel beter en lieten veel kansen liggen om verder uit te lopen. Twente-doelman Joël Drommel stopte kort voor rust een strafschop van Eran Zahavi.
PSV kon het hoge tempo van voor de rust niet vasthouden en Twente kwam in de 63e minuut via een benutte strafschop van Danilo, gegeven na hands van Cody Gakpo, langszij. Danilo staat nu op negen treffers in de competitie.
PSV heeft na negen wedstrijden 20 punten en staat daarmee op de vierde plaats. Koploper Ajax heeft 4 punten meer.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.
4 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.
7 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.
8 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.
9 uur geleden