FC Twente heeft met Boadu opvolger voor Ugalde binnen
ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu maakt het seizoen af bij FC Twente. De club huurt de 23-jarige aanvaller van AS Monaco, waar hij geen basisplaats had.
FC Twente was op zoek naar een aanvaller na het vertrek van Manfred Ugalde naar Spartak Moskou. AS Monaco betaalde in 2017 zo'n 17 miljoen euro aan AZ voor de in Amsterdam geboren spits. Boadu komt volgens een woordvoerder van FC Twente donderdag naar Enschede om zijn overgang af te ronden. De huidige nummer 3 van de Eredivisie heeft geen optie tot koop bedongen.
Trainer Joseph Oosting van FC Twente vertelde zondag na het gelijkspel bij Feyenoord al dat Boadu met Ricky van Wolfswinkel moet concurreren voor de positie centraal in de aanval. "Maar Boadu kan ook op de flanken spelen", zei hij. "Ik vind dat een club als FC Twente twee goede centrumspitsen moet hebben. Dus ik hoop dat hij komt."
Salah-Eddine
AS Monaco stelde zich lastig op in onderhandelingen met FC Twente over Boadu. Uiteindelijk hebben beide clubs woensdagavond laat alsnog een akkoord bereikt.
FC Twente hoopt zich ook nog te versterken met Anass Salah-Eddine. De club huurde de linksback afgelopen seizoen al van Ajax, waar hij de afgelopen maanden nauwelijks speeltijd kreeg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
7 uur geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor PEC Zwolle is het bekeravontuur al na een ronde voorbij. De nummer 15 van de Eredivisie verloor voor eigen publiek van TOP Oss (1-2), de nummer 14 van de eerste divisie.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is in de eerste ronde van de KNVB-beker in eigen huis uitgeschakeld door Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Danny Buijs bleek op Het Kasteel de betere na strafschoppen, na een stand van 2-2 na reguliere speeltijd en verlenging.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München heeft het ziekenhuis verlaten. Dat bevestigde technisch directeur Max Eberl van de recordkampioen vlak voor het bekerduel met 1. FC Magdeburg.
12 uur geledenVENETIË (ANP) - Internazionale steekt zes dagen voor de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Champions League niet in blakende vorm. De club won de uitwedstrijd tegen Venezia (0-2) door eigen doelpunten van Matías Moreno en Akor Adams in het laatste kwartier van de wedstrijd.
13 uur geleden