Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente heeft met Boadu opvolger voor Ugalde binnen

FC Twente heeft met Boadu opvolger voor Ugalde binnen

ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu maakt het seizoen af bij FC Twente. De club huurt de 23-jarige aanvaller van AS Monaco, waar hij geen basisplaats had.

FC Twente was op zoek naar een aanvaller na het vertrek van Manfred Ugalde naar Spartak Moskou. AS Monaco betaalde in 2017 zo'n 17 miljoen euro aan AZ voor de in Amsterdam geboren spits. Boadu komt volgens een woordvoerder van FC Twente donderdag naar Enschede om zijn overgang af te ronden. De huidige nummer 3 van de Eredivisie heeft geen optie tot koop bedongen.

Trainer Joseph Oosting van FC Twente vertelde zondag na het gelijkspel bij Feyenoord al dat Boadu met Ricky van Wolfswinkel moet concurreren voor de positie centraal in de aanval. "Maar Boadu kan ook op de flanken spelen", zei hij. "Ik vind dat een club als FC Twente twee goede centrumspitsen moet hebben. Dus ik hoop dat hij komt."

Salah-Eddine

AS Monaco stelde zich lastig op in onderhandelingen met FC Twente over Boadu. Uiteindelijk hebben beide clubs woensdagavond laat alsnog een akkoord bereikt.

FC Twente hoopt zich ook nog te versterken met Anass Salah-Eddine. De club huurde de linksback afgelopen seizoen al van Ajax, waar hij de afgelopen maanden nauwelijks speeltijd kreeg.

Meer uit Voetbal

Titelverdediger Arsenal boekt nipte zege bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.

46 minuten geleden
Opnieuw hoofdrol voor Malen met 2 treffers bij winnend AS Roma

LECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.

2 uur geleden
Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

6 uur geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

8 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

9 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

9 uur geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

10 uur geleden