FC Twente heeft met Boadu opvolger voor Ugalde binnen
ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu maakt het seizoen af bij FC Twente. De club huurt de 23-jarige aanvaller van AS Monaco, waar hij geen basisplaats had.
FC Twente was op zoek naar een aanvaller na het vertrek van Manfred Ugalde naar Spartak Moskou. AS Monaco betaalde in 2017 zo'n 17 miljoen euro aan AZ voor de in Amsterdam geboren spits. Boadu komt volgens een woordvoerder van FC Twente donderdag naar Enschede om zijn overgang af te ronden. De huidige nummer 3 van de Eredivisie heeft geen optie tot koop bedongen.
Trainer Joseph Oosting van FC Twente vertelde zondag na het gelijkspel bij Feyenoord al dat Boadu met Ricky van Wolfswinkel moet concurreren voor de positie centraal in de aanval. "Maar Boadu kan ook op de flanken spelen", zei hij. "Ik vind dat een club als FC Twente twee goede centrumspitsen moet hebben. Dus ik hoop dat hij komt."
Salah-Eddine
AS Monaco stelde zich lastig op in onderhandelingen met FC Twente over Boadu. Uiteindelijk hebben beide clubs woensdagavond laat alsnog een akkoord bereikt.
FC Twente hoopt zich ook nog te versterken met Anass Salah-Eddine. De club huurde de linksback afgelopen seizoen al van Ajax, waar hij de afgelopen maanden nauwelijks speeltijd kreeg.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
17 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
17 uur geleden