FC Twente heeft met Boadu opvolger voor Ugalde binnen
ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu maakt het seizoen af bij FC Twente. De club huurt de 23-jarige aanvaller van AS Monaco, waar hij geen basisplaats had.
FC Twente was op zoek naar een aanvaller na het vertrek van Manfred Ugalde naar Spartak Moskou. AS Monaco betaalde in 2017 zo'n 17 miljoen euro aan AZ voor de in Amsterdam geboren spits. Boadu komt volgens een woordvoerder van FC Twente donderdag naar Enschede om zijn overgang af te ronden. De huidige nummer 3 van de Eredivisie heeft geen optie tot koop bedongen.
Trainer Joseph Oosting van FC Twente vertelde zondag na het gelijkspel bij Feyenoord al dat Boadu met Ricky van Wolfswinkel moet concurreren voor de positie centraal in de aanval. "Maar Boadu kan ook op de flanken spelen", zei hij. "Ik vind dat een club als FC Twente twee goede centrumspitsen moet hebben. Dus ik hoop dat hij komt."
Salah-Eddine
AS Monaco stelde zich lastig op in onderhandelingen met FC Twente over Boadu. Uiteindelijk hebben beide clubs woensdagavond laat alsnog een akkoord bereikt.
FC Twente hoopt zich ook nog te versterken met Anass Salah-Eddine. De club huurde de linksback afgelopen seizoen al van Ajax, waar hij de afgelopen maanden nauwelijks speeltijd kreeg.
Meer uit Voetbal
CAIRO (ANP/AFP) - Het toernooi om de Afrika Cup blijft toch om de twee jaar plaatsvinden. Daartoe heeft het uitvoerend comité van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) unaniem besloten, zo werd vrijdag bekendgemaakt. Vorig jaar zei de CAF nog er vanaf 2028 een vierjaarlijks evenement van te maken.
18 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
10 uur geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
11 uur geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
13 uur geledenLA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.
1 dag geledenMAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.
1 dag geleden