FC Twente heeft Hilgers terug voor cruciaal duel met Besiktas
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting kan donderdag voor het laatste groepsduel in de Europa League met Besiktas weer een beroep doen op Mees Hilgers. Dat zei de coach op de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Enschede. De verdediger kwam in 2025 nog niet in actie door een blessure.
"Mees wordt steeds fitter en hij is er morgen weer bij", werd Oosting geciteerd op de site van Twente. "Hij is voor ons een belangrijke speler en is er een tijd uit geweest met een blessure."
Het is nog niet zeker of Sam Lammers inzetbaar is. De aanvaller trainde in aanloop naar de wedstrijd individueel. "De kans is klein dat Sam er ook bij is, maar je weet het nooit", aldus Oosting. Younes Taha is nog niet hersteld van een blessure en nieuwkomers Naci Ünüvar en Arno Verschueren zijn niet speelgerechtigd.
Twente staat op de 26e plaats van de ranglijst en moet winnen om zich onder de 24 ploegen te scharen die doorgaan in het toernooi. Besiktas heeft 2 punten meer en staat 24e.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
16 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
17 uur geleden