FC Twente heeft Hilgers terug voor cruciaal duel met Besiktas
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting kan donderdag voor het laatste groepsduel in de Europa League met Besiktas weer een beroep doen op Mees Hilgers. Dat zei de coach op de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Enschede. De verdediger kwam in 2025 nog niet in actie door een blessure.
"Mees wordt steeds fitter en hij is er morgen weer bij", werd Oosting geciteerd op de site van Twente. "Hij is voor ons een belangrijke speler en is er een tijd uit geweest met een blessure."
Het is nog niet zeker of Sam Lammers inzetbaar is. De aanvaller trainde in aanloop naar de wedstrijd individueel. "De kans is klein dat Sam er ook bij is, maar je weet het nooit", aldus Oosting. Younes Taha is nog niet hersteld van een blessure en nieuwkomers Naci Ünüvar en Arno Verschueren zijn niet speelgerechtigd.
Twente staat op de 26e plaats van de ranglijst en moet winnen om zich onder de 24 ploegen te scharen die doorgaan in het toernooi. Besiktas heeft 2 punten meer en staat 24e.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.
8 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.
11 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.
19 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
23 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
1 dag geleden