FC Twente heeft Hilgers terug voor cruciaal duel met Besiktas
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting kan donderdag voor het laatste groepsduel in de Europa League met Besiktas weer een beroep doen op Mees Hilgers. Dat zei de coach op de persconferentie een dag voor de wedstrijd in Enschede. De verdediger kwam in 2025 nog niet in actie door een blessure.
"Mees wordt steeds fitter en hij is er morgen weer bij", werd Oosting geciteerd op de site van Twente. "Hij is voor ons een belangrijke speler en is er een tijd uit geweest met een blessure."
Het is nog niet zeker of Sam Lammers inzetbaar is. De aanvaller trainde in aanloop naar de wedstrijd individueel. "De kans is klein dat Sam er ook bij is, maar je weet het nooit", aldus Oosting. Younes Taha is nog niet hersteld van een blessure en nieuwkomers Naci Ünüvar en Arno Verschueren zijn niet speelgerechtigd.
Twente staat op de 26e plaats van de ranglijst en moet winnen om zich onder de 24 ploegen te scharen die doorgaan in het toernooi. Besiktas heeft 2 punten meer en staat 24e.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
15 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
16 uur geleden