Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente heeft Griekse international Limnios binnen

FC Twente heeft Griekse international Limnios binnen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Dimitris Limnios binnengehaald. De Enschedese club huurt de Griekse international voor één seizoen van 1. FC Köln en heeft tevens een optie tot koop bedongen. De 23-jarige vleugelaanvaller heeft tot dusver zestien interlands gespeeld. De Twentse aanwinst heeft behalve een Grieks ook een Braziliaans paspoort. Hij verhuisde in 2020 naar Keulen na drie jaar bij PAOK Saloniki te hebben gevoetbald.

Limnios zei blij te zijn met zijn kans in de Eredivisie te spelen om in beeld te blijven bij de Griekse bondscoach John van 't Schip. "Van Lazaros Lamprou en Kingsley Ehizibue, twee goede vrienden, heb ik al veel verhalen over FC Twente gehoord. Met name Lazaros is heel enthousiast over de club, ondanks dat hij niet zoveel wedstrijden bij FC Twente heeft gespeeld."

Technisch directeur Jan Streuer denkt dat de aanval een goede kwalitatieve impuls krijgt met de Griek erbij. "Hij is een snelle buitenspeler met een goed rechterbeen, die ook op links prima uit de voeten kan. Door de langdurige blessure van Jody Lukoki en de voorlopige afwezigheid van Virgil Misidjan is zijn komst zeer gewenst."

Meer uit Voetbal

Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

1 uur geleden
Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

14 uur geleden
FC Twente wint eenvoudig bij SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

15 uur geleden
Slachtoffer vuurwerk Feyenoordfans heeft blijvende gehoorschade

LEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.

15 uur geleden
Napoli verliest met basisspeler Lang van Como

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.

16 uur geleden
Real Madrid verslaat Málaga en blijft foutloos in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.

17 uur geleden
Ajax viert eenvoudige uitzege op Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.

18 uur geleden