FC Twente haalt doelman El Maach binnen
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft doelman Issam El Maach voor twee jaar vastgelegd, met een optie op nog een seizoen. De 22-jarige keeper komt transfervrij over van RKC Waalwijk. El Maach speelde afgelopen seizoen één wedstrijd in de Eredivisie, tegen zijn oude club Ajax.
Met de geboren Limburger onder de lat verloor RKC in Amsterdam met 3-2. El Maach keepte eerder in de Keuken Kampioen Divisie bij Jong Ajax. Hij speelde in de jeugd voor VVV-Venlo en Vitesse.
"Het is mooi dat we een goede, jonge keeper aan de selectie kunnen toevoegen", zegt technisch directeur Jan Streuer van FC Twente. "Met twee ervaren en twee jonge keepers is het keepersbestand nu compleet." De Duitse doelman Lars Unnerstall was afgelopen seizoen de nummer 1 onder de lat in de ploeg van trainer Ron Jans. FC Twente, dat als vierde eindigde in de Eredivisie en zich zo plaatste voor Europees voetbal, trok deze zomer ook al de Poolse keeper Przemyslaw Tyton aan.
Meer uit Voetbal
LEEDS (ANP) - Manchester United heeft opnieuw niet weten te winnen in de Premier League. De formatie van trainer Michael Carrick bleef bij Leeds United steken op 1-1. United won eind augustus zijn enige competitieduel dit seizoen.
59 seconden geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur en AZ hebben zondag in Leeuwarden met 2-2 gelijkgespeeld. AZ staat na negen wedstrijden met 20 punten op de tweede plaats. Cambuur heeft 9 punten uit negen duels.
40 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De Zwollenaren wonnen in eigen huis met 4-1 van de club uit Deventer. Thijs Oosting scoorde twee keer tegen het elftal waar zijn vader Joseph Oosting de coach is.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea-doelman Emiliano Martínez heeft zaterdag in het Premier League-duel met Everton (0-2) een gebroken kaak opgelopen, meldt zijn club zondag. Dat gebeurde in de tweede helft van de gewonnen uitwedstrijd bij een botsing met Everton-verdediger Jarrad Branthwaite. De 34-jarige Argentijn werd acht minuten behandeld op het veld en vervolgens weggedragen op een brancard.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
20 uur geleden