Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente haalt doelman El Maach binnen

FC Twente haalt doelman El Maach binnen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft doelman Issam El Maach voor twee jaar vastgelegd, met een optie op nog een seizoen. De 22-jarige keeper komt transfervrij over van RKC Waalwijk. El Maach speelde afgelopen seizoen één wedstrijd in de Eredivisie, tegen zijn oude club Ajax.

Met de geboren Limburger onder de lat verloor RKC in Amsterdam met 3-2. El Maach keepte eerder in de Keuken Kampioen Divisie bij Jong Ajax. Hij speelde in de jeugd voor VVV-Venlo en Vitesse.

"Het is mooi dat we een goede, jonge keeper aan de selectie kunnen toevoegen", zegt technisch directeur Jan Streuer van FC Twente. "Met twee ervaren en twee jonge keepers is het keepersbestand nu compleet." De Duitse doelman Lars Unnerstall was afgelopen seizoen de nummer 1 onder de lat in de ploeg van trainer Ron Jans. FC Twente, dat als vierde eindigde in de Eredivisie en zich zo plaatste voor Europees voetbal, trok deze zomer ook al de Poolse keeper Przemyslaw Tyton aan.

Meer uit Voetbal

Voetballers Xhaka en Embolo weer welkom bij Zwitserland

BERN (ANP/RTR) - Granit Xhaka en Breel Embolo zijn weer welkom bij de Zwitserse nationale ploeg. Dat meldt de Zwitserse voetbalbond (SFV) dinsdag na afronding van onderzoek naar het gebruik van vervalste coronavaccinatiebewijzen. Aanvaller Embolo werd eind vorige maand om die reden uit de Zwitserse selectie gezet.

25 minuten geleden
PSG-aanvaller Kvaratskhelia met succes geopereerd aan rechterknie

DOHA (ANP/AFP) - Aanvaller Khvicha Kvaratskhelia van Paris Saint-Germain is in Doha geopereerd aan de kruisband van zijn rechterknie. De Champions League-winnaar meldde dat de ingreep succesvol is verlopen.

3 uur geleden
Britse media: Carrick blijft aan als coach bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft voorlopig aan als coach van Manchester United. Britse media als BBC en Sky Sports melden dat de 45-jarige oud-speler de kans krijgt om de prestaties te verbeteren bij de Engelse club, die een dramatische start van het seizoen doormaakt. United is al acht wedstrijden op rij zonder overwinning en staat zestiende in de Premier League.

4 uur geleden
Danks en Kane: Bayern-trainer Kompany aan de beterende hand

MÜNCHEN (ANP/BELGA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is aan de beterende hand. Dat heeft zijn assistent Aaron Danks dinsdag gezegd op de persconferentie in de aanloop naar de bekerwedstrijd tegen 1.FC Magdeburg woensdag. De Belgische trainer werd afgelopen vrijdag onwel en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. Hij had in de week ervoor last gehad van een virusinfectie.

8 uur geleden
Ring voor beste speler en grootste talent in KNVB-beker

ZEIST (ANP) - De beste speler en het grootste talent van het bekertoernooi krijgen vanaf dit seizoen de KNVB Beker Ring. De onderscheiding wordt in het mannen- en in het vrouwentoernooi uitgereikt, meldt voetbalbond KNVB. Een panel van voetbalexperts selecteert de vier winnaars.

10 uur geleden
Opmerking over Mao kost Mbappé samenwerking Chinese bedrijven

PARIJS (ANP/AFP) - Twee Chinese bedrijven hebben hun samenwerking met Kylian Mbappé opgezegd om een opmerking die de stervoetballer terloops maakte in een podcast en die viraal ging op sociale media. Het Chinese drankenbedrijf Dongpeng verklaarde dinsdagochtend dat Mbappé "nationale gevoelens heeft gekwetst". Ook zuivelproducent Mengniu verbrak de banden met de spits van Real Madrid.

12 uur geleden
Kane voor het eerst verkozen tot beste voetballer ter wereld

LONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.

19 uur geleden