Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente: geslagen fan liet zich niet racistisch uit

FC Twente: geslagen fan liet zich niet racistisch uit

ENSCHEDE (ANP) - De fan van FC Twente die zondag na afloop van de wedstrijd van zijn club tegen Ajax door Ajacied Steven Berghuis werd geslagen heeft niets racistisch geroepen. Dat meldt FC Twente na een gesprek met de supporter.

Berghuis zou bij de spelersbus een klap hebben uitgedeeld vanwege een racistische uitlating richting zijn ploeggenoot Brian Brobbey. "De fan heeft bekend iets te hebben geroepen naar de Ajaxspeler. Het was provocerend richting Berghuis, maar niet racistisch", aldus FC Twente.

De club uit Enschede keurt af wat er bij de spelersbus is gebeurd. "Dit betreft zowel het roepen van de tekst als de reactie van Berghuis. FC Twente hoopt dat spelers van de tegenpartij na afloop van een wedstrijd normaal handtekeningen kunnen blijven uitdelen."

Geen aangifte

FC Twente wil niet zeggen of de club maatregelen heeft genomen richting de fan. De supporter zelf heeft geen aangifte gedaan tegen Berghuis, aldus FC Twente.

Berghuis heeft van Ajax een boete van onbekende hoogte gekregen en heeft spijt betuigd voor zijn actie.

Meer uit Voetbal

Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

1 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

1 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

9 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

11 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

14 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

18 uur geleden
Duitsland wint laatste WK-oefenduel van Verenigde Staten

CHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.

20 uur geleden