FC Twente: geslagen fan liet zich niet racistisch uit
ENSCHEDE (ANP) - De fan van FC Twente die zondag na afloop van de wedstrijd van zijn club tegen Ajax door Ajacied Steven Berghuis werd geslagen heeft niets racistisch geroepen. Dat meldt FC Twente na een gesprek met de supporter.
Berghuis zou bij de spelersbus een klap hebben uitgedeeld vanwege een racistische uitlating richting zijn ploeggenoot Brian Brobbey. "De fan heeft bekend iets te hebben geroepen naar de Ajaxspeler. Het was provocerend richting Berghuis, maar niet racistisch", aldus FC Twente.
De club uit Enschede keurt af wat er bij de spelersbus is gebeurd. "Dit betreft zowel het roepen van de tekst als de reactie van Berghuis. FC Twente hoopt dat spelers van de tegenpartij na afloop van een wedstrijd normaal handtekeningen kunnen blijven uitdelen."
Geen aangifte
FC Twente wil niet zeggen of de club maatregelen heeft genomen richting de fan. De supporter zelf heeft geen aangifte gedaan tegen Berghuis, aldus FC Twente.
Berghuis heeft van Ajax een boete van onbekende hoogte gekregen en heeft spijt betuigd voor zijn actie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
8 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
12 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
12 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
14 uur geleden