FC Twente geeft tegen Heracles Almelo na rust voorsprong weg
ALMELO (ANP) - De in ere herstelde Twentse derby tussen het gepromoveerde Heracles Almelo en FC Twente is in een gelijkspel geëindigd: 2-2. De Almeloërs maakten na rust een achterstand van 2-0 ongedaan. Vlak voor tijd scoorde de net ingevallen Sven Sonnenberg.
FC Twente leed pas voor de tweede keer dit seizoen puntenverlies, na een eerdere verliespartij bij RKC Waalwijk (1-0). De ploeg van trainer Joseph Oosting ontvangt komende zondag Feyenoord.
De bezoekers leken in de eerste helft al het verschil te gaan maken. Daarin scoorden Daan Rots en Sem Steijn. Rots profiteerde van een zwakke ingooi van Jannes Wieckhoff, die voor de voeten van Manfred Ugalde belandde. De spits bediende vervolgens Rots, die simpel kon afronden. Steijn maakte na ruim een half uur de tweede treffer van Twente op aangeven van Alfons Sampsted.
In de tweede helft waren de rollen plots omgedraaid. Anas Ouahim kwam een aantal keren dicht bij de 1-2, maar Mario Engels zorgde uiteindelijk voor de aansluitingstreffer. Sonnenberg, net in het veld, maakte kort voor het einde op aangeven van Abdenego Nankishi, een andere invaller, gelijk.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
30 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
36 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
15 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
15 uur geleden