FC Twente gaat contract van voetballer Brenet ontbinden
ENSCHEDE (ANP) - Joshua Brenet komt niet meer in actie voor FC Twente. De Eredivisieclub uit Enschede meldt in overleg te zijn met het management van de verdediger over ontbinding van zijn contract.
Dinsdag veroordeelde de rechter Brenet tot een maand onvoorwaardelijke celstraf. De 30-jarige profvoetballer stond dinsdag terecht bij de politierechter in Almelo voor tweemaal rijden zonder geldig rijbewijs.
Brenet werd in januari vorig jaar tweemaal tijdens verkeerscontroles aangehouden zonder rijbewijs. Hij was zijn rijbewijs kwijtgeraakt nadat hij op 10 december 2020 werd betrapt op rijden onder invloed.
Brenet speelde sinds 2022 voor FC Twente en kwam 74 keer uit voor de club. Dit seizoen speelde hij twintig wedstrijden, de laatste op 17 maart tegen PSV. Hij kwam eerder uit voor PSV, Hoffenheim en Vitesse. Brenet, die twee interlands achter zijn naam heeft staan, gaf eerder deze maand aan FC Twente aan het einde van dit seizoen te willen verlaten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
3 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
13 minuten geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
1 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
12 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
12 uur geleden