Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente en Willem II sluiten rumoerig duel af met gelijkspel

FC Twente en Willem II sluiten rumoerig duel af met gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en Willem II hebben elkaar in een rumoerige wedstrijd in evenwicht gehouden: 1-1. Beide ploegen beëindigden het duel in Enschede met tien man.

Vooral in het tweede deel van de eerste helft was de sfeer opgefokt. Na de gelijkmaker van Ché Nunnely in de 24e minuut moest arbiter Jochem Kamphuis het ontgelden bij de Twentse aanhang. Het leek erop dat de aanvaller van Willem II de bal eerst met zijn arm controleerde voordat hij raak schoot. Ook de VAR keurde de gelijkmaker goed, waarna het duel tot aan de rust nogal hectisch verliep. Dimitrios Limnios had in de 6e minuut de score geopend na een fout van dezelfde Nunnely.

Op slag van rust incasseerde middenvelder Ramiz Zerrouki van FC Twente zijn tweede gele kaart nadat hij uit frustratie de bal had weggesmeten. Zijn trainer Ron Jans had eerder wegens protesteren ook al geel gekregen. Kamphuis voelde zich daarna genoodzaakt het publiek te laten waarschuwen vanwege kwetsende spreekkoren aan zijn adres.

Na de pauze had Kamphuis minder moeite om het duel onder controle te houden. Beide ploegen wisten amper kansen te creëren. Vanaf de 76e minuut moest ook Willem II met tien man verder na de tweede gele kaart voor Derrick Köhn. In de stand kwam geen verandering. FC Twente is nu zes wedstrijden op rij ongeslagen.

Meer uit Voetbal

FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

4 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

15 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

17 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

17 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

18 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

20 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

1 dag geleden