Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente en Willem II sluiten rumoerig duel af met gelijkspel

FC Twente en Willem II sluiten rumoerig duel af met gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en Willem II hebben elkaar in een rumoerige wedstrijd in evenwicht gehouden: 1-1. Beide ploegen beëindigden het duel in Enschede met tien man.

Vooral in het tweede deel van de eerste helft was de sfeer opgefokt. Na de gelijkmaker van Ché Nunnely in de 24e minuut moest arbiter Jochem Kamphuis het ontgelden bij de Twentse aanhang. Het leek erop dat de aanvaller van Willem II de bal eerst met zijn arm controleerde voordat hij raak schoot. Ook de VAR keurde de gelijkmaker goed, waarna het duel tot aan de rust nogal hectisch verliep. Dimitrios Limnios had in de 6e minuut de score geopend na een fout van dezelfde Nunnely.

Op slag van rust incasseerde middenvelder Ramiz Zerrouki van FC Twente zijn tweede gele kaart nadat hij uit frustratie de bal had weggesmeten. Zijn trainer Ron Jans had eerder wegens protesteren ook al geel gekregen. Kamphuis voelde zich daarna genoodzaakt het publiek te laten waarschuwen vanwege kwetsende spreekkoren aan zijn adres.

Na de pauze had Kamphuis minder moeite om het duel onder controle te houden. Beide ploegen wisten amper kansen te creëren. Vanaf de 76e minuut moest ook Willem II met tien man verder na de tweede gele kaart voor Derrick Köhn. In de stand kwam geen verandering. FC Twente is nu zes wedstrijden op rij ongeslagen.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

1 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

3 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

4 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

5 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

6 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

7 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

7 uur geleden