Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente en Ajax blijven winnen in Eredivisie Vrouwen

FC Twente en Ajax blijven winnen in Eredivisie Vrouwen

EINDHOVEN (ANP) - Het nog ongeslagen FC Twente heeft de koppositie verstevigd in de Eredivisie Vrouwen. De ploeg uit Enschede won in Eindhoven met 2-1 van PSV. Marisa Olislagers en Renate Jansen scoorden voor Twente, Zera Hulswit maakte het doelpunt voor PSV.

De goal van Olislagers viel al na 4 minuten. Ze krulde de bal uit een vrije trap fraai in de rechterhoek. Jansen verdubbelde na 54 minuten de score door de bal met een beheerst schot in de rechterbovenhoek te schieten. Een minuut later maakte Hulswit met een goal via binnenkant paal de aansluitingstreffer voor PSV, maar de thuisclub wist niet door te zetten.

Ajax bleef in het spoor van Twente door de uitwedstrijd bij PEC Zwolle met 3-1 te winnen. Romée Leuchter, Sherida Spitse en Chasity Grant waren trefzeker voor de landskampioen. Zoë Zuidberg scoorde voor PEC. Voor Ajax was de vijfde overwinning van dit seizoen een opsteker in aanloop naar de start van de groepsfase van de Champions League. Paris Saint-Germain is woensdag de eerste tegenstander.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

4 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

4 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

5 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

6 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

7 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

17 uur geleden