FC Twente en Ajax blijven winnen in Eredivisie Vrouwen
EINDHOVEN (ANP) - Het nog ongeslagen FC Twente heeft de koppositie verstevigd in de Eredivisie Vrouwen. De ploeg uit Enschede won in Eindhoven met 2-1 van PSV. Marisa Olislagers en Renate Jansen scoorden voor Twente, Zera Hulswit maakte het doelpunt voor PSV.
De goal van Olislagers viel al na 4 minuten. Ze krulde de bal uit een vrije trap fraai in de rechterhoek. Jansen verdubbelde na 54 minuten de score door de bal met een beheerst schot in de rechterbovenhoek te schieten. Een minuut later maakte Hulswit met een goal via binnenkant paal de aansluitingstreffer voor PSV, maar de thuisclub wist niet door te zetten.
Ajax bleef in het spoor van Twente door de uitwedstrijd bij PEC Zwolle met 3-1 te winnen. Romée Leuchter, Sherida Spitse en Chasity Grant waren trefzeker voor de landskampioen. Zoë Zuidberg scoorde voor PEC. Voor Ajax was de vijfde overwinning van dit seizoen een opsteker in aanloop naar de start van de groepsfase van de Champions League. Paris Saint-Germain is woensdag de eerste tegenstander.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
40 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
11 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
13 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
13 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
23 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
1 dag geleden