FC Twente en Ajax blijven winnen in Eredivisie Vrouwen
EINDHOVEN (ANP) - Het nog ongeslagen FC Twente heeft de koppositie verstevigd in de Eredivisie Vrouwen. De ploeg uit Enschede won in Eindhoven met 2-1 van PSV. Marisa Olislagers en Renate Jansen scoorden voor Twente, Zera Hulswit maakte het doelpunt voor PSV.
De goal van Olislagers viel al na 4 minuten. Ze krulde de bal uit een vrije trap fraai in de rechterhoek. Jansen verdubbelde na 54 minuten de score door de bal met een beheerst schot in de rechterbovenhoek te schieten. Een minuut later maakte Hulswit met een goal via binnenkant paal de aansluitingstreffer voor PSV, maar de thuisclub wist niet door te zetten.
Ajax bleef in het spoor van Twente door de uitwedstrijd bij PEC Zwolle met 3-1 te winnen. Romée Leuchter, Sherida Spitse en Chasity Grant waren trefzeker voor de landskampioen. Zoë Zuidberg scoorde voor PEC. Voor Ajax was de vijfde overwinning van dit seizoen een opsteker in aanloop naar de start van de groepsfase van de Champions League. Paris Saint-Germain is woensdag de eerste tegenstander.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
8 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
15 uur geleden