Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente contracteert verdediger Smal

FC Twente contracteert verdediger Smal

ENSCHEDE (ANP) - Gijs Smal voetbalt komend seizoen voor FC Twente. De eredivisionist uit Enschede neemt de 22-jarige verdediger over van FC Volendam, waar hij een aflopend contract had. Smal tekende vrijdag een verbintenis voor drie seizoenen met een optie voor nog een jaar.

"Ik ben heel blij met deze overstap. Het sportieve plaatje bij FC Twente klopte voor mij en ik kijk ernaar uit om straks voor deze mooie club te spelen", klonk het enthousiast uit de mond van Smal. Technisch directeur Jan Streuer is blij met de komst van de Noord-Hollander, die in de zomer van 2017 toetrad tot de hoofdmacht van Volendam. "Hij heeft het afgelopen jaar een sterke groei doorgemaakt en was met zes goals en tien assists van grote waarde. Als linkerverdediger heeft hij ook de goede aanvallende kwaliteiten. Hij is een harde werker en een ambitieuze speler", aldus Streuer.

Meer uit Voetbal

Rechtbank oordeelt: koppen werd Engelse voetbalheld Stiles fataal

STOCKPORT (ANP/AFP) - Voormalig Engels voetbalinternational Nobby Stiles is overleden aan een hersenaandoening die is veroorzaakt door het herhaaldelijk koppen van een bal. Een rechtbank in Stockport kwam tot dit oordeel in het deskundig onderzoek naar de dood van de voetballer, die in 1966 met Engeland wereldkampioen werd.

16 minuten geleden
Go Ahead, KNVB en politie namen vermeende spreekkoren niet waar

DEVENTER (ANP) - Voetbalclub Go Ahead Eagles, de KNVB en de politie hebben niets waargenomen van eventuele spreekkoren over scheidsrechter Rob Dieperink bij het oefenduel afgelopen zaterdag tussen de club uit Deventer en Apollon Limassol uit Cyprus. Dat bevestigt een woordvoerder van Go Ahead aan het ANP, na berichtgeving door De Telegraaf. De arbiter overleed in de periode nadat hij het duel in Terwolde had gefloten. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
Advocaat sluit langer verblijf als bondscoach Curaçao niet uit

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat heeft een verlenging van zijn periode als bondscoach van Curaçao nog niet uit zijn hoofd gezet. De 78-jarige trainer leek op het WK voetbal zijn laatste wedstrijd te hebben gecoacht, maar houdt nu de mogelijkheid van een langer verblijf open. "Ik zeg niet bij voorbaat nee," zei Advocaat woensdag.

5 uur geleden
Belgisch international Meunier tekent bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - De Belgische verdediger Thomas Meunier verruilt het Franse Lille voor Sunderland. De 34-jarige international was transfervrij en heeft een contract getekend voor twee jaar, meldt de nummer zeven van afgelopen seizoen in de Premier League.

6 uur geleden
Franse voetbalster Diani van Lyon naar London City Lionesses

LONDEN (ANP) - De Franse voetbalster Kadidiatou Diani heeft de overstap gemaakt van OL Lyonnes naar London City Lionesses. Dat maakte haar nieuwe Engelse club woensdag bekend. De 31-jarige aanvalster van het Franse nationale elftal heeft voor drie jaar getekend bij de Engelse professionele vrouwenvoetbalclub die uitkomt in de Women's Super League (WSL).

7 uur geleden
Excelsior haalt aanvaller Silva Timas van MVV

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft Ilano Silva Timas overgenomen van MVV. De 23-jarige aanvaller maakt zo de overstap naar de Eredivisie en heeft een contract voor drie jaar getekend bij de Rotterdammers.

8 uur geleden
Media: rust in WK-finale langer dan 15 minuten door halftime-show

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De rust tijdens de finale van het WK voetbal zondag zal mogelijk langer duren dan de gebruikelijke 15 minuten door de halftime-show. Dat melden verschillende media, waaronder de BBC en The New York Times op basis van bronnen binnen wereldvoetbalbond FIFA. Het is onduidelijk hoelang de show precies zal duren.

8 uur geleden