Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente contracteert verdediger Smal

FC Twente contracteert verdediger Smal

ENSCHEDE (ANP) - Gijs Smal voetbalt komend seizoen voor FC Twente. De eredivisionist uit Enschede neemt de 22-jarige verdediger over van FC Volendam, waar hij een aflopend contract had. Smal tekende vrijdag een verbintenis voor drie seizoenen met een optie voor nog een jaar.

"Ik ben heel blij met deze overstap. Het sportieve plaatje bij FC Twente klopte voor mij en ik kijk ernaar uit om straks voor deze mooie club te spelen", klonk het enthousiast uit de mond van Smal. Technisch directeur Jan Streuer is blij met de komst van de Noord-Hollander, die in de zomer van 2017 toetrad tot de hoofdmacht van Volendam. "Hij heeft het afgelopen jaar een sterke groei doorgemaakt en was met zes goals en tien assists van grote waarde. Als linkerverdediger heeft hij ook de goede aanvallende kwaliteiten. Hij is een harde werker en een ambitieuze speler", aldus Streuer.

Meer uit Voetbal

Manchester United weet ook bij Leeds niet te winnen

LEEDS (ANP) - Manchester United heeft opnieuw niet weten te winnen in de Premier League. De formatie van trainer Michael Carrick bleef bij Leeds United steken op 1-1. United won eind augustus zijn enige competitieduel dit seizoen.

27 minuten geleden
SC Cambuur en AZ spelen gelijk in Leeuwarden: 2-2

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur en AZ hebben zondag in Leeuwarden met 2-2 gelijkgespeeld. AZ staat na negen wedstrijden met 20 punten op de tweede plaats. Cambuur heeft 9 punten uit negen duels.

1 uur geleden
Oosting schiet PEC naar zege tegen het Go Ahead van zijn vader

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De Zwollenaren wonnen in eigen huis met 4-1 van de club uit Deventer. Thijs Oosting scoorde twee keer tegen het elftal waar zijn vader Joseph Oosting de coach is.

2 uur geleden
Chelsea-doelman Martínez breekt kaak bij botsing

LONDEN (ANP) - Chelsea-doelman Emiliano Martínez heeft zaterdag in het Premier League-duel met Everton (0-2) een gebroken kaak opgelopen, meldt zijn club zondag. Dat gebeurde in de tweede helft van de gewonnen uitwedstrijd bij een botsing met Everton-verdediger Jarrad Branthwaite. De 34-jarige Argentijn werd acht minuten behandeld op het veld en vervolgens weggedragen op een brancard.

4 uur geleden
Feyenoord verslaat Telstar in spectaculair duel: 3-4

VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.

19 uur geleden
Koploper FC Barcelona boekt ruime zege bij Real Betis

SEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.

20 uur geleden
RB Leipzig gaat na zege op PSV hard onderuit bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.

20 uur geleden