FC Twente contracteert verdediger Smal
ENSCHEDE (ANP) - Gijs Smal voetbalt komend seizoen voor FC Twente. De eredivisionist uit Enschede neemt de 22-jarige verdediger over van FC Volendam, waar hij een aflopend contract had. Smal tekende vrijdag een verbintenis voor drie seizoenen met een optie voor nog een jaar.
"Ik ben heel blij met deze overstap. Het sportieve plaatje bij FC Twente klopte voor mij en ik kijk ernaar uit om straks voor deze mooie club te spelen", klonk het enthousiast uit de mond van Smal. Technisch directeur Jan Streuer is blij met de komst van de Noord-Hollander, die in de zomer van 2017 toetrad tot de hoofdmacht van Volendam. "Hij heeft het afgelopen jaar een sterke groei doorgemaakt en was met zes goals en tien assists van grote waarde. Als linkerverdediger heeft hij ook de goede aanvallende kwaliteiten. Hij is een harde werker en een ambitieuze speler", aldus Streuer.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Javi López begint om 18.45 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen FC Barcelona. Het lijkt erop dat de Spanjaard een rol op de linkerflank krijgt. Hij kan als vijfde verdediger spelen, maar ook als linksbuiten in actie komen.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat gaat door als hoofdtrainer van het nationale elftal van Curaçao. De Curaçaose voetbalbond FFK heeft woensdag bekendgemaakt dat hij aanblijft tot en met 31 juli 2027.
4 uur geledenELDA (ANP/RTR) - De Argentijnse voetbalgrootheid Lionel Messi wordt mogelijk eigenaar van een tweede Spaanse club, Eldense. Hij is dicht bij een akkoord om alle aandelen over te nemen van een Colombiaanse investeringsgroep, die nu een meerderheidsbelang heeft in Eldense. Die club komt uit in de Segunda División, het tweede niveau.
5 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars stopt per direct als technisch directeur bij de Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC. De oud-international van Oranje en voormalige directeur voetbalzaken van Ajax kampt met gezondheidsproblemen. Dat laat hij weten in een brief op de website van de club.
10 uur geledenLILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
21 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
22 uur geleden