Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente blijft ook tegen Olympiakos steken op gelijkspel

FC Twente blijft ook tegen Olympiakos steken op gelijkspel

PIRAEUS (ANP) - FC Twente heeft de pijn van de 6-1-nederlaag tegen PSV in de Eredivisie niet kunnen verzachten met een goed resultaat in de Europa League. De ploeg van trainer Joseph Oosting kwam in de uitwedstrijd tegen het Griekse Olympiakos niet verder dan 0-0.

Het was al het vierde gelijkspel in de Europa League en daarmee kwam Twente, dat ook al twee keer verloor, op een schamele 4 punten. Het wordt een zware opdracht om in de resterende twee duels in de hoofdronde nog een plek in de knock-outfase af te dwingen.

Bij Twente stond de van een blessure herstelde Lars Unnerstall weer onder de lat. De club uit Enschede kreeg vrij vroeg in de wedstrijd een strafschop na een handsbal van de Griekse verdediger Panagiotis Retsos. Ricky van Wolfswinkel miste die grote kans vanaf de stip, al werd hij duidelijk gehinderd door het licht van laserpennen vanuit het publiek.

Blessures

De ploeg raakte vervolgens twee belangrijke spelers kwijt. Youri Regeer en Mees Hilgers moesten zich met blessures laten vervangen. Met Sayfallah Ltaief en Gustaf Lagerbielke in de ploeg bleef Twente het redelijk doen in het vijandig gezinde Stadio Karaiskaki van Piraeus, maar grote kansen wist de ploeg uit Enschede niet te creëren.

Tegen het einde van de eerste helft kreeg Olympiakos een penalty, omdat Michal Sadilek een Griek omverliep in het zestienmetergebied. Keeper Unnerstall keerde de inzet van Ayoub El Kaabi met een fraaie duik naar de hoek.

Anass Salah-Eddine waagde kort na rust een doelpoging, maar zijn schot ging over het Griekse doel. Sem Steijn haalde verrassend uit van afstand, maar de Griekse keeper Kostas Tzolakis reageerde alert. Veel meer zat er niet in bij het vaak slordige spel van de nummer vijf van de Eredivisie, die in de slotfase een paar keer goed wegkwam tegen de koploper van Griekenland.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

4 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

4 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

6 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

9 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

9 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

15 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden