Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente blijft ook tegen Olympiakos steken op gelijkspel

FC Twente blijft ook tegen Olympiakos steken op gelijkspel

PIRAEUS (ANP) - FC Twente heeft de pijn van de 6-1-nederlaag tegen PSV in de Eredivisie niet kunnen verzachten met een goed resultaat in de Europa League. De ploeg van trainer Joseph Oosting kwam in de uitwedstrijd tegen het Griekse Olympiakos niet verder dan 0-0.

Het was al het vierde gelijkspel in de Europa League en daarmee kwam Twente, dat ook al twee keer verloor, op een schamele 4 punten. Het wordt een zware opdracht om in de resterende twee duels in de hoofdronde nog een plek in de knock-outfase af te dwingen.

Bij Twente stond de van een blessure herstelde Lars Unnerstall weer onder de lat. De club uit Enschede kreeg vrij vroeg in de wedstrijd een strafschop na een handsbal van de Griekse verdediger Panagiotis Retsos. Ricky van Wolfswinkel miste die grote kans vanaf de stip, al werd hij duidelijk gehinderd door het licht van laserpennen vanuit het publiek.

Blessures

De ploeg raakte vervolgens twee belangrijke spelers kwijt. Youri Regeer en Mees Hilgers moesten zich met blessures laten vervangen. Met Sayfallah Ltaief en Gustaf Lagerbielke in de ploeg bleef Twente het redelijk doen in het vijandig gezinde Stadio Karaiskaki van Piraeus, maar grote kansen wist de ploeg uit Enschede niet te creëren.

Tegen het einde van de eerste helft kreeg Olympiakos een penalty, omdat Michal Sadilek een Griek omverliep in het zestienmetergebied. Keeper Unnerstall keerde de inzet van Ayoub El Kaabi met een fraaie duik naar de hoek.

Anass Salah-Eddine waagde kort na rust een doelpoging, maar zijn schot ging over het Griekse doel. Sem Steijn haalde verrassend uit van afstand, maar de Griekse keeper Kostas Tzolakis reageerde alert. Veel meer zat er niet in bij het vaak slordige spel van de nummer vijf van de Eredivisie, die in de slotfase een paar keer goed wegkwam tegen de koploper van Griekenland.

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

11 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

11 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

12 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

14 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

15 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

19 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

20 uur geleden