Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente blijft ook tegen Olympiakos steken op gelijkspel

FC Twente blijft ook tegen Olympiakos steken op gelijkspel

PIRAEUS (ANP) - FC Twente heeft de pijn van de 6-1-nederlaag tegen PSV in de Eredivisie niet kunnen verzachten met een goed resultaat in de Europa League. De ploeg van trainer Joseph Oosting kwam in de uitwedstrijd tegen het Griekse Olympiakos niet verder dan 0-0.

Het was al het vierde gelijkspel in de Europa League en daarmee kwam Twente, dat ook al twee keer verloor, op een schamele 4 punten. Het wordt een zware opdracht om in de resterende twee duels in de hoofdronde nog een plek in de knock-outfase af te dwingen.

Bij Twente stond de van een blessure herstelde Lars Unnerstall weer onder de lat. De club uit Enschede kreeg vrij vroeg in de wedstrijd een strafschop na een handsbal van de Griekse verdediger Panagiotis Retsos. Ricky van Wolfswinkel miste die grote kans vanaf de stip, al werd hij duidelijk gehinderd door het licht van laserpennen vanuit het publiek.

Blessures

De ploeg raakte vervolgens twee belangrijke spelers kwijt. Youri Regeer en Mees Hilgers moesten zich met blessures laten vervangen. Met Sayfallah Ltaief en Gustaf Lagerbielke in de ploeg bleef Twente het redelijk doen in het vijandig gezinde Stadio Karaiskaki van Piraeus, maar grote kansen wist de ploeg uit Enschede niet te creëren.

Tegen het einde van de eerste helft kreeg Olympiakos een penalty, omdat Michal Sadilek een Griek omverliep in het zestienmetergebied. Keeper Unnerstall keerde de inzet van Ayoub El Kaabi met een fraaie duik naar de hoek.

Anass Salah-Eddine waagde kort na rust een doelpoging, maar zijn schot ging over het Griekse doel. Sem Steijn haalde verrassend uit van afstand, maar de Griekse keeper Kostas Tzolakis reageerde alert. Veel meer zat er niet in bij het vaak slordige spel van de nummer vijf van de Eredivisie, die in de slotfase een paar keer goed wegkwam tegen de koploper van Griekenland.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht-spits Haller in selectie Ivoorkust voor Afrika Cup

YAMOUSSOUKRO (ANP) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller is opgenomen in de selectie van Ivoorkust voor de Afrika Cup. De voetbalbond van het West-Afrikaanse land heeft de selectie bekendgemaakt, met Haller als enige speler uit de Eredivisie.

22 minuten geleden
Mensenrechtenorganisatie dient klacht in tegen FIFA-baas om Trump

LONDEN (ANP/AFP) - Mensenrechtenorganisatie FairSquare heeft bij de ethische commissie van de FIFA een klacht ingediend tegen voorzitter Gianni Infantino van de wereldvoetbalbond. Hij wordt ervan beschuldigd zijn neutraliteitsplicht te hebben geschonden ten gunste van de Amerikaanse president Donald Trump.

27 minuten geleden
Messi voor de tweede keer meest waardevolle speler in MLS

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.

2 uur geleden
Ajax wil tegen Qarabag 'heel graag van heel vervelende nul af'

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.

6 uur geleden
Gehavend Real Madrid onder druk voor duel met Manchester City

MADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.

6 uur geleden
ArenA heeft aangifte gedaan na vuurwerk bij Ajax - FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.

8 uur geleden
Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

8 uur geleden