Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente bezorgt Willem II tiende nederlaag op rij in Eredivisie

FC Twente bezorgt Willem II tiende nederlaag op rij in Eredivisie

TILBURG (ANP) - Trainer Fred Grim komt bij Willem II steeds verder in het nauw. Zijn ploeg incasseerde tegen subtopper FC Twente de tiende competitienederlaag op rij: 0-1. De Tilburgers staan daardoor nog steeds op een totaal van 18 punten, met een steeds kleiner wordende marge op Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en PEC Zwolle.

FC Twente, met doelman Jeffrey de Lange voor de licht geblesseerde eerste keeper Lars Unnerstall, had voor de rust een groot overwicht. De Tukkers kwamen ook drie keer tot scoren, maar de treffers van Daan Rots en Manfred Ugalde werden afgekeurd. Het doelpunt van Michal Sadilek in de 39e minuut telde wel. Na chaotische taferelen in het Tilburgse strafschopgebied knalde de Tsjech raak (0-1).

In de tweede helft was het krachtsverschil tussen beide ploegen minder goed zichtbaar. FC Twente kreeg echter opnieuw de beste kansen. Spits Ricky van Wolfswinkel verzuimde in de 59e minuut raak te koppen namens de Tukkers. Mede daardoor bleef Willem II in een positief resultaat geloven. De thuisclub miste echter kracht en kwaliteit om de gelijkmaker af te dwingen.

FC Twente is nu negen Eredivisieduels op rij ongeslagen.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

5 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

5 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

5 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

8 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

8 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

14 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

17 uur geleden