FC Twente bezorgt Willem II tiende nederlaag op rij in Eredivisie
TILBURG (ANP) - Trainer Fred Grim komt bij Willem II steeds verder in het nauw. Zijn ploeg incasseerde tegen subtopper FC Twente de tiende competitienederlaag op rij: 0-1. De Tilburgers staan daardoor nog steeds op een totaal van 18 punten, met een steeds kleiner wordende marge op Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en PEC Zwolle.
FC Twente, met doelman Jeffrey de Lange voor de licht geblesseerde eerste keeper Lars Unnerstall, had voor de rust een groot overwicht. De Tukkers kwamen ook drie keer tot scoren, maar de treffers van Daan Rots en Manfred Ugalde werden afgekeurd. Het doelpunt van Michal Sadilek in de 39e minuut telde wel. Na chaotische taferelen in het Tilburgse strafschopgebied knalde de Tsjech raak (0-1).
In de tweede helft was het krachtsverschil tussen beide ploegen minder goed zichtbaar. FC Twente kreeg echter opnieuw de beste kansen. Spits Ricky van Wolfswinkel verzuimde in de 59e minuut raak te koppen namens de Tukkers. Mede daardoor bleef Willem II in een positief resultaat geloven. De thuisclub miste echter kracht en kwaliteit om de gelijkmaker af te dwingen.
FC Twente is nu negen Eredivisieduels op rij ongeslagen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
7 uur geleden