Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente bezorgt Willem II tiende nederlaag op rij in Eredivisie

FC Twente bezorgt Willem II tiende nederlaag op rij in Eredivisie

TILBURG (ANP) - Trainer Fred Grim komt bij Willem II steeds verder in het nauw. Zijn ploeg incasseerde tegen subtopper FC Twente de tiende competitienederlaag op rij: 0-1. De Tilburgers staan daardoor nog steeds op een totaal van 18 punten, met een steeds kleiner wordende marge op Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en PEC Zwolle.

FC Twente, met doelman Jeffrey de Lange voor de licht geblesseerde eerste keeper Lars Unnerstall, had voor de rust een groot overwicht. De Tukkers kwamen ook drie keer tot scoren, maar de treffers van Daan Rots en Manfred Ugalde werden afgekeurd. Het doelpunt van Michal Sadilek in de 39e minuut telde wel. Na chaotische taferelen in het Tilburgse strafschopgebied knalde de Tsjech raak (0-1).

In de tweede helft was het krachtsverschil tussen beide ploegen minder goed zichtbaar. FC Twente kreeg echter opnieuw de beste kansen. Spits Ricky van Wolfswinkel verzuimde in de 59e minuut raak te koppen namens de Tukkers. Mede daardoor bleef Willem II in een positief resultaat geloven. De thuisclub miste echter kracht en kwaliteit om de gelijkmaker af te dwingen.

FC Twente is nu negen Eredivisieduels op rij ongeslagen.

Meer uit Voetbal

Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

40 minuten geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

6 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

7 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

8 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

9 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

9 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden