FC Twente bezorgt Willem II tiende nederlaag op rij in Eredivisie
TILBURG (ANP) - Trainer Fred Grim komt bij Willem II steeds verder in het nauw. Zijn ploeg incasseerde tegen subtopper FC Twente de tiende competitienederlaag op rij: 0-1. De Tilburgers staan daardoor nog steeds op een totaal van 18 punten, met een steeds kleiner wordende marge op Sparta Rotterdam, Fortuna Sittard en PEC Zwolle.
FC Twente, met doelman Jeffrey de Lange voor de licht geblesseerde eerste keeper Lars Unnerstall, had voor de rust een groot overwicht. De Tukkers kwamen ook drie keer tot scoren, maar de treffers van Daan Rots en Manfred Ugalde werden afgekeurd. Het doelpunt van Michal Sadilek in de 39e minuut telde wel. Na chaotische taferelen in het Tilburgse strafschopgebied knalde de Tsjech raak (0-1).
In de tweede helft was het krachtsverschil tussen beide ploegen minder goed zichtbaar. FC Twente kreeg echter opnieuw de beste kansen. Spits Ricky van Wolfswinkel verzuimde in de 59e minuut raak te koppen namens de Tukkers. Mede daardoor bleef Willem II in een positief resultaat geloven. De thuisclub miste echter kracht en kwaliteit om de gelijkmaker af te dwingen.
FC Twente is nu negen Eredivisieduels op rij ongeslagen.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
37 minuten geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
57 minuten geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax heeft in de eerste speelronde na de winterstop het gat met concurrent Feyenoord verder verkleind. De nummer 3 van de Eredivisie won de uitwedstrijd bij Telstar met 3-2. Eerder op de dag speelde Feyenoord gelijk bij Heerenveen (2-2). Na de vierde zege in vijf competitieduels komt Ajax op 33 punten, 3 punten minder dan nummer 2 Feyenoord.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Alen Halilovic heeft Fortuna Sittard aan een laat gelijkspel bij Go Ahead Eagles geholpen. De van een enkelblessure herstelde Kroaat maakte in de 89e minuut na negen maanden zijn rentree en gaf in de laatste minuut van de blessuretijd de assist op de gelijkmaker van Justin Hubner: 2-2.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
2 uur geleden