Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente besluit succesvol seizoen met uitzege op Feyenoord

FC Twente besluit succesvol seizoen met uitzege op Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - FC Twente heeft een succesvol seizoen in stijl afgesloten. De ploeg van trainer Ron Jans vierde in de laatste speelronde een uitzege op Feyenoord in De Kuip: 2-1.

FC Twente was voor het duel al zeker van een vierde eindklassering in de Eredivisie, die recht geeft op deelname aan de voorronde van de Conference League. Voor het als derde geƫindigde Feyenoord is het seizoen nog niet afgelopen. De club stuit op 25 mei op AS Roma in de finale van de derde competitie van de UEFA.

Bij Feyenoord ontbraken Gernot Trauner en Reiss Nelson. Beide spelers kampen met lichte hamstringblessures. Trainer Arne Slot wilde geen risico met ze nemen met het oog op de finale van de Conference League. Ook Tyrell Malacia ontbrak. De bedoeling is dat de linksback komende week weer de training hervat.

Kwetsbaar

Alireza Jahanbakhsh verving Nelson en de verdedigers Ramon Hendriks en Marcus Pedersen verschenen ook aan de aftrap. Feyenoord was defensief kwetsbaar zonder Trauner en Malacia.

Dimitrios Limnios opende de score in de 27e minuut voor FC Twente. Gijs Smal maakte 10 minuten later het tweede doelpunt voor de bezoekers uit Enschede. Ricky van Wolfswinkel bereidde beide treffers voor. Feyenoord kwam in de tweede helft niet verder meer dan een doelpunt van Cyriles Dessers in de 68e minuut.

Meer uit Voetbal

Reserves van Oranje verliezen van tweede keus Oezbekistan

NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.

1 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

2 uur geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

2 uur geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

2 uur geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

2 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

2 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

2 uur geleden