Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Twente beslist duel met Excelsior al na dertien minuten

FC Twente beslist duel met Excelsior al na dertien minuten

ROTTERDAM (ANP) - FC Twente heeft tegen Excelsior na drie vroege treffers een eenvoudige zege geboekt. De Enschedeërs van coach Joseph Oosting wonnen met 3-0 in het Rotterdamse Kralingen.

FC Twente is nummer 2 Feyenoord door de driehonderdste uitzege in de Eredivisie genaderd tot op 2 punten, 44 om 46. Feyenoord ontvangt zondag Sparta. PSV is de koploper met 56 punten.

Daan Rots bracht de bezoekers al in de 2e minuut op voorsprong. Hij zette een combinatie met Michel Vlap op en zijn lage schot werd niet goed gekeerd door doelman Stijn van Gassel. Ricky van Wolfswinkel maakte drie minuten later al de tweede. Nadat enkele schoten op doel waren geblokt, kreeg hij de bal voor de voeten en schoot hoog in de rechterhoek binnen. In de 13e minuut was het weer raak. Uit een corner nam Van Wolfswinkel de bal goed aan en haalde met een laag schot uit voor zijn tiende competitietreffer. Vlap had voor de rust nog de vierde kunnen maken, maar hij schoot vanaf links voorlangs.

Excelsior was ook in de tweede helft niet in staat om iets aan de achterstand te doen. Bij de ploeg van coach Marinus Dijkhuizen had Couhaib Driouech enkele schoten op doel, maar echt gevaarlijk werden de Rotterdammers niet. Arthur Zagré kon in de slotfase een kans op een treffer van dichtbij ook niet verzilveren. Doelman Lars Unnerstall haalde ongeschonden het eindsignaal.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

6 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden