FC Twente begint met uitwedstrijd tegen Salzburg op 6 augustus
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente begint het tweeluik van Red Bull Salzburg in de derde voorronde van de Champions League met de uitwedstrijd in Oostenrijk op 6 augustus. Een week later op dinsdag is de returnwedstrijd in Enschede, zo heeft de UEFA bekendgemaakt.
Het eerste duel in Salzburg wordt gespeeld om 20.45 uur. De tweede wedstrijd in De Grolsch Veste begint om 19.00 uur.
Mocht Twente de derde voorronde overleven, dan moeten de Enschedeërs nog een play-off spelen om zich voor het hoofdtoernooi te plaatsen. Landskampioen PSV en bekerwinnaar Feyenoord zijn daar al zeker van. Bij uitschakeling in de derde voorronde of in de play-off, mag Twente deelnemen aan het hoofdtoernooi van de Europa League.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
3 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
20 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
23 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geleden