FC Twente begint in Conference League tegen Zweedse Hammarby
NYON (ANP) - FC Twente reist voor de tweede voorronde van de Conference League naar Zweden. De Tukkers, die het Europese toernooi bereikten via de play-offs in de Eredivisie, nemen het op tegen Hammarby IF. Dat is het resultaat van de loting die woensdag in het Zwitserse Nyon plaatsvond.
De duels uit de tweede voorronde zijn op 27 juli en 3 augustus. FC Twente speelt eerst thuis.
Hammarby eindigde vorig jaar als derde in de hoogste klasse van het Zweedse voetbal. Dit seizoen bezet de ploeg bijna halverwege de bescheiden negende plaats. Voormalig ADO Den Haag-verdediger Shaquille Pinas maakt deel uit van de door de Spanjaard Martí Cifuentes gecoachte selectie.
Het Deense Aarhus en Hammarby waren op papier de zwaarste tegenstanders die FC Twente kon treffen. Aarhus werd gekoppeld aan het Belgische Club Brugge. Bij winst volgen een derde voorronde en een play-off voordat het hoofdtoernooi is bereikt.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
1 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
10 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
11 uur geleden