Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen zonder Robben naar Duitsland

FC Groningen zonder Robben naar Duitsland

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat zonder Arjen Robben naar Duitsland, voor de oefenwedstrijd tegen Werder Bremen. De routinier blijft achter in Groningen, net als Görkem Can, Ahmed El Messaoudi, Patrick Joosten en Nicklas Strunck. Zij slaan de Duitse trip over en werken op het trainingscomplex van de noorderlingen een eigen programma af.

Robben deed vorige week een half uur mee in de oefenwedstrijd tegen Almere City FC. Het waren voor de 36-jarige aanvaller, die na een onderbreking van een jaar zijn profcarrière weer heeft opgepakt, zijn eerste speelminuten in de voorbereiding. Robben hoopt over ruim twee weken fit genoeg te zijn om in actie te komen bij de start van de competitie tegen PSV (13 september).

Trainer Danny Buijs heeft achttien spelers meegenomen naar Duitsland. FC Groningen oefent zaterdag in Lohne tegen Werder Bremen, de club van oud-Ajacied Davy Klaassen. Volgende week zondag sluiten de noorderlingen de voorbereiding af met een thuiswedstrijd tegen Arminia Bielefeld.

Meer uit Voetbal

Deschamps vestigt record: bondscoach met meeste zeges op WK

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.

3 uur geleden
Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

4 uur geleden
Bondscoach Ecuador stapt op na uitschakeling door Mexico

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.

5 uur geleden
NASA stuurt bal naar de maan als gastland VS het WK voetbal wint

NEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."

5 uur geleden
Panathinaikos bevestigt komst 79-voudig international De Vrij

ATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.

5 uur geleden
Gastland Mexico wint van Ecuador en houdt hoop op WK-stunt levend

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.

8 uur geleden
Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

16 uur geleden