FC Groningen zonder Robben naar Duitsland
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat zonder Arjen Robben naar Duitsland, voor de oefenwedstrijd tegen Werder Bremen. De routinier blijft achter in Groningen, net als Görkem Can, Ahmed El Messaoudi, Patrick Joosten en Nicklas Strunck. Zij slaan de Duitse trip over en werken op het trainingscomplex van de noorderlingen een eigen programma af.
Robben deed vorige week een half uur mee in de oefenwedstrijd tegen Almere City FC. Het waren voor de 36-jarige aanvaller, die na een onderbreking van een jaar zijn profcarrière weer heeft opgepakt, zijn eerste speelminuten in de voorbereiding. Robben hoopt over ruim twee weken fit genoeg te zijn om in actie te komen bij de start van de competitie tegen PSV (13 september).
Trainer Danny Buijs heeft achttien spelers meegenomen naar Duitsland. FC Groningen oefent zaterdag in Lohne tegen Werder Bremen, de club van oud-Ajacied Davy Klaassen. Volgende week zondag sluiten de noorderlingen de voorbereiding af met een thuiswedstrijd tegen Arminia Bielefeld.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
14 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
1 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
17 uur geleden