Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen voelt zich bestolen door arbitrage in De Kuip

FC Groningen voelt zich bestolen door arbitrage in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen voelt zich bestolen in De Kuip. De ploeg van trainer Dennis van der Ree moest in de uitwedstrijd tegen Feyenoord kort na rust met tien man verder nadat verdediger Isak Määttä zijn tweede gele kaart had gekregen van scheidsrechter Joey Kooij. De Noor schoot de bal tegen de op de grond liggende Alireza Jahanbakhsh aan en Kooij vond dat reden om geel te trekken.

"Volgens mij was dit een gewoon duel", zei Van der Ree. "Jahanbakhsh viel en Isak probeerde via hem een ingooi te krijgen. Daar krijgt hij dan zijn tweede gele kaart en dus rood voor. Ik heb echter niet gehoord dat er op dat moment al gefloten was, het spel ging gewoon door. De grensrechter vlagde ook gewoon voor een ingooi. Of ik me bestolen voel? Behoorlijk ja. Feyenoord kreeg de wedstrijd in de schoot geworpen door die rode kaart. Daarom ben ik behoorlijk geïrriteerd. We hebben een behoorlijke wedstrijd op de mat gelegd tegen de koploper, ik ben trots op de ploeg."

FC Groningen hield ook met tien man lang stand, maar ging in de slotfase alsnog onderuit door een enigszins fortuinlijk doelpunt van Oussama Idrissi: 1-0.

Meer uit Voetbal

Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

2 uur geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

4 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

4 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

13 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

13 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

13 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

13 uur geleden