Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II

FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen verkoopt verdediger Wessel Dammers aan eerstedivisionist Willem II. De 27-jarige verdediger had in Groningen nog een contract tot de zomer van 2023, maar vertrekt per direct naar Tilburg, waar hij sinds de winterstop van vorig seizoen al op huurbasis speelde.

Dammers kwam in de zomer van 2020 transfervrij over van Fortuna Sittard en speelde in twee jaar tijd 48 officiële wedstrijden voor FC Groningen. Vorig jaar verloor Dammers zijn basisplek bij de Groningers, waarna hij werd verhuurd aan Willem II.

"Na de verhuurperiode in Tilburg keerde Wessel terug bij FC Groningen en ging hij voor zijn kansen onder leiding van de nieuwe technische staf", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Dat resulteerde voor Wessel uiteindelijk niet in de gewenste basisplaats. We zijn met elkaar in gesprek gegaan over het perspectief voor de rest van dit seizoen. Willem II heeft zich vervolgens gemeld en wij hebben met hen onder de juiste voorwaarden een akkoord weten te bereiken. Hoewel Wessel van ons niet weg hoefde, denken wij zijn vertrek binnen de huidige selectie te kunnen opvangen."

Meer uit Voetbal

Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

26 minuten geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

1 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

2 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

2 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

4 uur geleden
NAC Breda haalt transfervrije Ghanese aanvaller Ayew (36)

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.

5 uur geleden