FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen verkoopt verdediger Wessel Dammers aan eerstedivisionist Willem II. De 27-jarige verdediger had in Groningen nog een contract tot de zomer van 2023, maar vertrekt per direct naar Tilburg, waar hij sinds de winterstop van vorig seizoen al op huurbasis speelde.
Dammers kwam in de zomer van 2020 transfervrij over van Fortuna Sittard en speelde in twee jaar tijd 48 officiële wedstrijden voor FC Groningen. Vorig jaar verloor Dammers zijn basisplek bij de Groningers, waarna hij werd verhuurd aan Willem II.
"Na de verhuurperiode in Tilburg keerde Wessel terug bij FC Groningen en ging hij voor zijn kansen onder leiding van de nieuwe technische staf", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Dat resulteerde voor Wessel uiteindelijk niet in de gewenste basisplaats. We zijn met elkaar in gesprek gegaan over het perspectief voor de rest van dit seizoen. Willem II heeft zich vervolgens gemeld en wij hebben met hen onder de juiste voorwaarden een akkoord weten te bereiken. Hoewel Wessel van ons niet weg hoefde, denken wij zijn vertrek binnen de huidige selectie te kunnen opvangen."
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
5 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
5 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
16 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.
17 uur geleden