Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II

FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen verkoopt verdediger Wessel Dammers aan eerstedivisionist Willem II. De 27-jarige verdediger had in Groningen nog een contract tot de zomer van 2023, maar vertrekt per direct naar Tilburg, waar hij sinds de winterstop van vorig seizoen al op huurbasis speelde.

Dammers kwam in de zomer van 2020 transfervrij over van Fortuna Sittard en speelde in twee jaar tijd 48 officiële wedstrijden voor FC Groningen. Vorig jaar verloor Dammers zijn basisplek bij de Groningers, waarna hij werd verhuurd aan Willem II.

"Na de verhuurperiode in Tilburg keerde Wessel terug bij FC Groningen en ging hij voor zijn kansen onder leiding van de nieuwe technische staf", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Dat resulteerde voor Wessel uiteindelijk niet in de gewenste basisplaats. We zijn met elkaar in gesprek gegaan over het perspectief voor de rest van dit seizoen. Willem II heeft zich vervolgens gemeld en wij hebben met hen onder de juiste voorwaarden een akkoord weten te bereiken. Hoewel Wessel van ons niet weg hoefde, denken wij zijn vertrek binnen de huidige selectie te kunnen opvangen."

Meer uit Voetbal

Xavi ziet belangrijke rol voor bij Oranje teruggekeerde Veerman

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández ziet bij het Nederlands elftal een belangrijke rol weggelegd voor Joey Veerman. De middenvelder van Borussia Dortmund raakte na het EK van 2024 buiten beeld bij de toenmalige bondscoach Ronald Koeman, maar is door zijn Spaanse vervanger direct weer bij de selectie gehaald.

41 minuten geleden
Xavi belooft dat Oranje gaat spelen met passie en intensiteit

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández wil nog niet veel kwijt over de manier waarop hij met het Nederlands elftal wil gaan voetballen. "We zullen het initiatief proberen te nemen. Ik kan beloven dat we met passie en intensiteit zullen spelen. Ik kan geen resultaten beloven", aldus Xavi, die vorige maand werd aangesteld als opvolger van Ronald Koeman.

51 minuten geleden
Blessure AS Roma-aanvaller Malen valt mee

ZEIST (ANP) - De blessure die aanvaller Donyell Malen van AS Roma afgelopen weekend opliep, lijkt mee te vallen. Dat maakte bondscoach Xavi Hernández van het Nederlands elftal maandag duidelijk op een persconferentie.

1 uur geleden
Zwitserse voetballer Xhaka geeft vals coronavaccinatiebewijs toe

SUNDERLAND (ANP/BELGA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, heeft toegegeven dat hij enkele jaren geleden een vals coronavaccinatiebewijs heeft verkregen. De 33-jarige recordinternational van zijn land heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de komende vier wedstrijden van Zwitserland in de Nations League.

1 uur geleden
Van Dijk blijft onder nieuwe bondscoach Xavi aanvoerder Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk blijft ook onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat maakte de Spanjaard duidelijk op een persconferentie in Zeist.

1 uur geleden
Xavi houdt deur naar Oranje open voor spits Depay

ZEIST (ANP) - Memphis Depay houdt kans op een plaats in het Nederlands elftal. Dat zei bondscoach Xavi Hernández maandag op een persconferentie in Zeist.

1 uur geleden
Inter ‌Miami weet ondanks doelpunt Messi weer niet te winnen

MIAMI (ANP/RTR) - Inter ‌Miami is er ondanks doelpunten van Lionel Messi en Luis Suárez opnieuw niet in geslaagd om te winnen in de Major League Soccer (MLS). De ploeg uit Florida bleef voor eigen publiek steken op 2-2 tegen San Diego FC. Het betekende een teleurstellend competitiedebuut voor trainer Kily González, die eind augustus werd aangesteld.

4 uur geleden