Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II

FC Groningen verkoopt verdediger Dammers aan Willem II

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen verkoopt verdediger Wessel Dammers aan eerstedivisionist Willem II. De 27-jarige verdediger had in Groningen nog een contract tot de zomer van 2023, maar vertrekt per direct naar Tilburg, waar hij sinds de winterstop van vorig seizoen al op huurbasis speelde.

Dammers kwam in de zomer van 2020 transfervrij over van Fortuna Sittard en speelde in twee jaar tijd 48 officiële wedstrijden voor FC Groningen. Vorig jaar verloor Dammers zijn basisplek bij de Groningers, waarna hij werd verhuurd aan Willem II.

"Na de verhuurperiode in Tilburg keerde Wessel terug bij FC Groningen en ging hij voor zijn kansen onder leiding van de nieuwe technische staf", zegt technisch directeur Mark-Jan Fledderus. "Dat resulteerde voor Wessel uiteindelijk niet in de gewenste basisplaats. We zijn met elkaar in gesprek gegaan over het perspectief voor de rest van dit seizoen. Willem II heeft zich vervolgens gemeld en wij hebben met hen onder de juiste voorwaarden een akkoord weten te bereiken. Hoewel Wessel van ons niet weg hoefde, denken wij zijn vertrek binnen de huidige selectie te kunnen opvangen."

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

1 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

1 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

4 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

6 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

8 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

9 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

10 uur geleden