FC Groningen-trainer Van der Ree begrijpt teleurstelling fans
GRONINGEN (ANP) - Dennis van der Ree, de interim-trainer van FC Groningen, begrijpt dat de supporters teleurgesteld zijn. In de slotfase van de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (0-1) kwam een groepje fans het veld op. Stewards en beveiligers wisten ze vrij snel weer naar de tribunes te dirigeren.
"Het mag niet, dat ze het veld oplopen", sprak Van der Ree tegen ESPN. "Maar ik begrijp de teleurstelling en hun gedachte wel. Bij een club als deze verwacht je niet op de laatste plaats te staan."
FC Groningen neemt het zondag op tegen directe concurrent FC Volendam. Van der Ree: "We moeten nu niet in de teleurstelling gaan zitten, maar juist onze rug rechten. We moeten nu uithuilen en morgen weer scherp op de club komen. We hebben vandaag ook goede dingen gedaan. Er zijn nog veel wedstrijden te spelen. Zondag is direct een hele belangrijke."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
19 minuten geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
36 minuten geledenATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.
56 minuten geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.
3 uur geledenCOVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.
11 uur geledenARLINGTON (ANP) - Noorwegen heeft zich ten koste van Ivoorkust geplaatst voor de achtste finales op het WK voetbal. In het Dallas Stadium werd het dankzij een late treffer van sterspeler Erling Haaland 2-1. Noorwegen was voor rust op voorsprong gekomen via Antonio Nusa. Amad Diallo tekende namens Ivoorkust voor de gelijkmaker.
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De KNVB maakt melding van online discriminerende reacties richting Oranje-internationals na de uitschakeling op het wereldkampioenschap voetbal tegen Marokko. Dat laat een woordvoerder weten.
15 uur geleden