Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen profiteert met zege van puntenverlies concurrenten

FC Groningen profiteert met zege van puntenverlies concurrenten

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van Willem II en Roda JC. De nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie verkleinde de achterstand op de ranglijst met een 3-0-zege op SC Cambuur.

Groningen heeft nog 4 punten minder dan koploper Willem II en 1 punt minder dan Roda. Willem II speelde eerder op de zaterdag gelijk bij MVV (1-1) en Roda verspeelde vrijdag 2 punten tegen De Graafschap (1-1).

Groningen, dat al sinds begin februari ongeslagen is in de eerste divisie, trok de goede lijn door tegen Cambuur. Het elftal van Dick Lukkien opende in de 23e minuut de score via Marvin Peersman. De voormalige speler van Cambuur kopte een corner van Laros Duarte bij de tweede paal binnen. Na een goede steekbal van Romano Postema schoot Thom van Bergen tien minuten later de 2-0 binnen.

Duarte was na rust met een hard schot dicht bij een derde treffer voor de thuisploeg, waarna Van Bergen een kopkans niet wist te verzilveren. Groningen eindigde de wedstrijd met tien man, na een overtreding van keeper Hidde Jurjus op de doorgebroken Milan Smit. De doelman mist daardoor volgende week de topper tegen Willem II in Tilburg. Ondanks het ondertal scoorde Groningen in de slotfase nog via Postema, 3-0.

Meer uit Voetbal

Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

4 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

18 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

19 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 dag geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 dag geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 dag geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

1 dag geleden