
FC Groningen ook bij hervatting seizoen zonder Robben
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen kan bij de hervatting van het seizoen nog altijd geen beroep doen op Arjen Robben. De aanvaller, die deze maand zijn 37e verjaardag viert, is nog steeds niet wedstrijdfit. Robben kwam deze competitie pas twee keer in actie voor de huidige nummer 6 van de Eredivisie. Hij ontbreekt in ieder geval deze maand nog bij Groningen.
"De enige waarvan we zeker weten dat hij er niet bij is, is Arjen Robben", zei trainer Danny Buijs in de aanloop naar de uitwedstrijd van zaterdag tegen FC Utrecht. Van Azor Matusiwa, Patrick Joosten en Alessio Da Cruz is dat nog twijfelachtig. Deze drie spelers hebben de training hervat, maar Buijs moet nog beslissen of hij ze meeneemt naar Utrecht.
Robben beleeft vooralsnog weinig plezier aan zijn terugkeer als profvoetballer. De oud-international raakte in de eerste competitiewedstrijd tegen PSV geblesseerd en kwam daarna alleen nog even als invaller in actie tegen FC Utrecht. Robben besloot begin november een aangepast trainingsprogramma te gaan volgen, om zo fit genoeg te worden om wedstrijden te kunnen spelen.
Stoppen
De nummer 10 van Groningen bekende in december, na blessures aan zijn lies en kuit, dat hij een paar keer aan stoppen had gedacht. "Maar een stemmetje in mijn hoofd heeft me daarvan weerhouden. Ik ben sportman en wil zo graag nog spelen voor de club."
Deze maand keert hij zeker nog niet terug bij Groningen. "Misschien op de tribune, maar niet op het veld", zegt Robben. "Ik hoop echt dat ik de stappen ga zetten die nodig zijn om in ieder geval weer terug te keren. Eerst moet ik weer het veld op, voor voetbalspecifiek werk. En daarna komen pas de groepstrainingen en wedstrijden. Ik heb nog wel een paar stappen te zetten. Nog even geduld dus."
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.
14 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
48 minuten geledenMADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
1 uur geledenBODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
3 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
13 uur geleden