FC Groningen ontbindt contract van Pohl
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract van Jannik Pohl ontbonden. De 23-jarige Deen kwam niet meer voor in de plannen van de nummer 8 van de eredivisie.
Pohl voetbalde voor de winterstop op huurbasis voor het Deense AC Horsens. De aanvaller tekende in de zomer van 2018 een driejarig contract bij FC Groningen, waarvoor hij uiteindelijk acht duels speelde en eenmaal scoorde.
"Soms is er sprake van een mismatch tussen club en speler", verklaart technisch directeur Mark-Jan Fledderus het vertrek van Pohl. "Voor zowel FC Groningen als Jannik is zijn verblijf bij ons niet geworden wat we er beiden van hadden verwacht. Dan moet je tot een oplossing zien te komen en die hebben wij op deze manier gevonden. Wij danken Jannik voor zijn bijdrage aan de club en wensen hem heel veel succes in het verdere verloop van zijn carrière."
Meer uit Voetbal
GETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft trainer Henry van der Vegt na acht speelronden per direct ontslagen. Dat meldt de Eredivisieclub op zijn website. PEC staat na een teleurstellende start van het seizoen op de zestiende plaats met 4 punten. Van der Vegt is de eerste trainer in de Eredivisie van dit seizoen van wie het contract voortijdig wordt beëindigd.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf geeft woensdag zijn eerste training bij Corinthians, de Braziliaanse voetbalclub die de oud-international van Oranje heeft aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. Hij geeft die dag ook zijn eerste persconferentie, meldt de club uit São Paulo.
7 uur geledenCOVENTRY (ANP) - Sven Botman heeft met een doelpunt niet kunnen voorkomen dat Newcastle United de uitwedstrijd tegen Coventry City ruim verloor. De Nederlandse verdediger ging met 4-1 onderuit met zijn ploeg.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt staat voor een rentree bij Manchester United. De centrale verdediger maakt deel uit van de selectie van zijn club voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Atlético Madrid in de Champions League.
21 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Trainer Peter Bosz rekent op een intense uitwedstrijd voor PSV tegen RB Leipzig in de Champions League. "Ik verwacht spektakel", zei hij op een persconferentie in het stadion van de huidige nummer 5 van de Bundesliga.
23 uur geleden