Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen neemt na rust afstand van RKC Waalwijk

FC Groningen neemt na rust afstand van RKC Waalwijk

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft ook RKC verslagen in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs vierde de derde competitiezege op rij (2-0).

Ahmed El Messaoudi opende in de 54e minuut de score. Hij trof afgelopen zondag ook al tweemaal doel tegen AZ (1-2) en vierde twee weken geleden de winnende treffer tegen Willem II (1-0). Daniël van Kaam strafte in de 76e minuut een mislukte terugspeelbal van Saïd Bakari af.

Voor RKC was het de eerste nederlaag in vier wedstrijden. De club uit Waalwijk won de afgelopen weken van VVV-Venlo (3-2) en FC Twente (0-2) en speelde gelijk tegen sc Heerenveen (1-1).

FC Groningen en RKC Waalwijk werden voor rust niet gevaarlijk. De thuisploeg schoot geen enkele keer op doel, RKC eenmaal. Wel had middenvelder Azor Matusiwa van FC Groningen geluk dat hij geen strafschop tegen kreeg toen hij de bal ongelukkig tegen een van zijn armen schoot. Arbiter Jannick van der Laan liet doorspelen en de videoscheidsrechter vond dat kennelijk een juiste beslissing.

Finn Stokkers was vlak na de openingstreffer van El Messaoudi dichtbij de gelijkmaker. De aanvaller van RKC stuitte op doelman Sergio Padt.

Meer uit Voetbal

ManUnited na ontsnapping tegen Lyon in halve finale Europa League

MANCHESTER (ANP) - Manchester United kan een flets seizoen nog altijd glans geven met een grote prijs. De Engelse club van coach Rúben Amorim bereikte de halve finales van de Europa League door Olympique Lyon uit te schakelen. Na het gelijkspel vorige week in Lyon (2-2) won United in een knotsgekke wedstrijd na verlenging met 5-4.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur bereikt halve finale Europa League

FRANKFURT (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de halve finales bereikt van de Europa League. De Engelse club van coach Ange Postecoglou won met 1-0 bij Eintracht Frankfurt. De eerste wedstrijd in Londen was in 1-1 geëindigd.

2 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk verlengt contract bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk speelt ook na dit seizoen bij Liverpool. De Engelse koploper meldt via de eigen mediakanalen dat de 33-jarige Nederlandse aanvoerder zijn aflopende contract met twee jaar verlengt.

14 uur geleden
Farioli blijft zwijgen over titel: nog vijf duels en 15 punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax staat zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht mogelijk voor de grootste hindernis richting de 37e landstitel. "We staan voor een enorme uitdaging", blikte trainer Francesco Farioli donderdag op een persconferentie vooruit op de krachtmeting met de nummer 4 van de Eredivisie. "We zijn voorbereid op een verhitte sfeer in het stadion en treffen een ploeg die het ons in Amsterdam ook heel lastig heeft gemaakt. We waren toen vooral voor rust erg dominant maar kwamen niet verder dan een gelijkspel."

14 uur geleden
Ajax mist verdediger Baas en doelman Pasveer tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Youri Baas mist zondag de uitwedstrijd van Ajax tegen FC Utrecht. De verdediger is onvoldoende hersteld van een blessure die hij eind vorige maand in een duel met PSV opliep.

15 uur geleden
Trainer Fraser vertrekt na dit seizoen bij RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk moet voor het nieuwe voetbalseizoen op zoek naar een nieuwe trainer. Henk Fraser, de huidige hoofdcoach, vertrekt na twee jaar. Dat meldt RKC.

15 uur geleden
Go Ahead krijgt hoogste cijfer in Eredivisie voor stadionbezoek

ZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles heeft van bezoekers van wedstrijden in de Eredivisie het hoogste cijfer gekregen van alle clubs. Gekeken naar de veiligheid in het stadion, de sfeer en de gastvrijheid noteren de Deventenaren een 8,4. In de eerste divisie is FC Volendam met een 8,3 het best beoordeeld en in de Eredivisie voor vrouwen Excelsior, ook met een 8,3.

16 uur geleden