FC Groningen lijdt puntenverlies tegen NAC Breda
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na zes overwinningen op rij weer eens puntenverlies geleden in de Keuken Kampioen Divisie. De ploeg van coach Dick Lukkien kwam tegen NAC Breda niet verder dan 1-1.
NAC kwam in de 50e minuut op voorsprong. De Bredanaars kregen een strafschop na een overtreding van Marvin Peersman op Boyd Lucassen. Groningen-doelman Hidde Jurjus stopte de inzet van Dominik Janosek, maar in de daaropvolgende aanval kopte Manel Royo alsnog raak uit een voorzet van Matthew Garbett.
In de 66e minuut maakte Johan Hove gelijk door de bal in het doel te glijden op aangeven van Marco Rente.
FC Groningen heeft 64 punten en staat derde achter Willem II (69) en Roda JC (64). De Limburgers spelen later op zondag tegen VVV-Venlo. NAC is zevende, een plaats die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de play-offs.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
15 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
16 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
20 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.
23 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.
31 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.
31 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft huisgehouden in een bewogen IJsselderby. De club uit Deventer won in de eigen Adelaarshorst met grote cijfers van PEC Zwolle: 5-0. Dat gebeurde voor het oog van alleen de eigen supporters. De vierhonderd fans van PEC werden voor aanvang uit het stadion gezet, omdat ze tegen de gemaakte afspraken gezichtsbedekkende kleding droegen.
58 minuten geleden