FC Groningen laat Benschop naar Cyprus gaan
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Charlison Benschop verkocht aan het Cypriotische Apollon Limassol. De 30-jarige spits, die pas een halfjaar bij de Groningers speelde, maakt per direct de overstap naar Cyprus.
"Charlison kwam afgelopen zomer met bepaalde verwachtingen naar Groningen. Hoewel hij zeker een aandeel heeft gehad binnen het team in de eerste seizoenshelft, hebben wij na een half jaar met elkaar ook geconcludeerd dat het niet is geworden wat beide partijen ervan hadden verwacht", aldus technisch directeur Mark-Jan Fledderus.
Voor zijn periode in Groningen, waar hij tot achttien officiële wedstrijden kwam, speelde Benschop in eigen land voor onder meer De Graafschap, AZ en RKC. Ook stond hij al onder contract bij het Franse Stade Brest en de Duitse clubs Fortuna Düsseldorf, Hannover 96 en FC Ingolstadt.
Apollon Limassol was begin dit seizoen nog de tegenstander van PSV in het voorportaal van de Europa League. PSV won thuis met 3-0 en de uitwedstrijd met 4-0.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Dirk Proper speelt vanaf dit voetbalseizoen voor sc Heerenveen. De Friezen nemen de 24-jarige middenvelder over van NEC. Proper ondertekent een contract voor vier jaar bij zijn nieuwe werkgever.
28 minuten geledenPARIJS (ANP) - Zinédine Zidane is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Frankrijk. De 54-jarige voormalige middenvelder ondertekende dinsdag een vierjarig contract. Zidane is de opvolger van Didier Deschamps, die het Franse elftal sinds 2012 onder zijn hoede had en in 2018 de wereldtitel won.
30 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Calvin Stengs keert terug bij AZ. De Alkmaarders nemen de 27-jarige aanvaller over van Feyenoord, waar hij vorige week zijn contract liet ontbinden. Stengs ondertekent een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een jaar.
39 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ neemt Andrea Natali over van Bayer Leverkusen. De Alkmaarders huurden de 18-jarige Italiaanse verdediger al sinds oktober en nu heeft hij een contract voor vijf jaar ondertekend.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
17 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
21 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
1 dag geleden