FC Groningen laat Benschop naar Cyprus gaan
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Charlison Benschop verkocht aan het Cypriotische Apollon Limassol. De 30-jarige spits, die pas een halfjaar bij de Groningers speelde, maakt per direct de overstap naar Cyprus.
"Charlison kwam afgelopen zomer met bepaalde verwachtingen naar Groningen. Hoewel hij zeker een aandeel heeft gehad binnen het team in de eerste seizoenshelft, hebben wij na een half jaar met elkaar ook geconcludeerd dat het niet is geworden wat beide partijen ervan hadden verwacht", aldus technisch directeur Mark-Jan Fledderus.
Voor zijn periode in Groningen, waar hij tot achttien officiële wedstrijden kwam, speelde Benschop in eigen land voor onder meer De Graafschap, AZ en RKC. Ook stond hij al onder contract bij het Franse Stade Brest en de Duitse clubs Fortuna Düsseldorf, Hannover 96 en FC Ingolstadt.
Apollon Limassol was begin dit seizoen nog de tegenstander van PSV in het voorportaal van de Europa League. PSV won thuis met 3-0 en de uitwedstrijd met 4-0.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
6 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
6 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
8 uur geleden