Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen komt na rust terug tegen FC Twente

FC Groningen komt na rust terug tegen FC Twente

GRONINGEN (ANP) - De subtoppers FC Groningen en FC Twente hebben elkaar in evenwicht gehouden. Het duel tussen de nummers 6 en 7 van de Eredivisie eindigde in 2-2. Twente stond bij rust met 2-0 voor, maar de thuisclub knokte zich in de tweede helft terug.

FC Groningen heeft halverwege de competitie 3 punten meer dan FC Twente. Beide clubs hopen aan het einde van het seizoen te kunnen meedoen aan de play-offs om Europees voetbal.

Twente nam in de 12e minuut de leiding via verdediger Dario Dumic, die raak kopte uit een hoekschop van linksback Gijs Smal. Thijs van Leeuwen verdubbelde 10 minuten later de voorsprong. De 19-jarige aanvaller, die als vervanger van Václav Cerny voor het eerst in de basis startte, kon de bal ongehinderd langs doelman Sergio Padt schieten. Cerny liep drie dagen eerder in de verloren thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) een zware knieblessure op en komt dit seizoen niet meer in actie.

Trainer Danny Buijs van FC Groningen voerde in de rust drie wissels door en dat had al snel het gewenste effect. Ramon Lundqvist, een van de nieuwkomers, stelde met een fraaie actie Ahmed El Messaoudi in staat de aansluitingstreffer te maken. Spits Jørgen Strand Larsen tikte in de 66e minuut de gelijkmaker binnen op aangeven van Gabriel Gudmundsson.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

1 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

2 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

2 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

5 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

5 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

11 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

14 uur geleden