FC Groningen huurt verdediger Leal van Villarreal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen huurt de Spanjaard Miguel Ángel Leal voor een seizoen van het Spaanse Villarreal. De 23-jarige Spanjaard kan volgens de club op beide backposities uit de voeten.
Leal is afkomstig uit de jeugdopleiding van Villarreal. "Het is een prachtig stadion, zeer indrukwekkend", kijkt de verdediger uit naar zijn eerste minuten van FC Groningen. "Ik kan niet wachten om hier te spelen, met mensen op de tribune moet het een prachtige sfeer geven."
FC Groningen heeft volgens Leal veel interesse in hem getoond. "Dit is voor mij een mooie kans om veel te leren. Ik ken Luis Suárez, Arjen Robben en Virgil van Dijk, allemaal grote spelers die hier hebben gespeeld."
De Spanjaard omschrijft zichzelf als aanvallende back die aan beide zijkanten kan spelen. "Ik ben een snelle speler, krachtig en heb een goede voorzet", zegt hij. "Een back die verdedigend zijn mannetje staat en ook aanvallend een bijdrage levert."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
15 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
17 uur geleden