FC Groningen huurt verdediger Leal van Villarreal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen huurt de Spanjaard Miguel Ángel Leal voor een seizoen van het Spaanse Villarreal. De 23-jarige Spanjaard kan volgens de club op beide backposities uit de voeten.
Leal is afkomstig uit de jeugdopleiding van Villarreal. "Het is een prachtig stadion, zeer indrukwekkend", kijkt de verdediger uit naar zijn eerste minuten van FC Groningen. "Ik kan niet wachten om hier te spelen, met mensen op de tribune moet het een prachtige sfeer geven."
FC Groningen heeft volgens Leal veel interesse in hem getoond. "Dit is voor mij een mooie kans om veel te leren. Ik ken Luis Suárez, Arjen Robben en Virgil van Dijk, allemaal grote spelers die hier hebben gespeeld."
De Spanjaard omschrijft zichzelf als aanvallende back die aan beide zijkanten kan spelen. "Ik ben een snelle speler, krachtig en heb een goede voorzet", zegt hij. "Een back die verdedigend zijn mannetje staat en ook aanvallend een bijdrage levert."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
4 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
4 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
5 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
6 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
11 uur geleden