Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen houdt FC Twente in bedwang: 1-1

FC Groningen houdt FC Twente in bedwang: 1-1

GRONINGEN (ANP) - Na vier overwinningen op rij heeft FC Twente bij FC Groningen genoegen moeten nemen met een gelijkspel: 1-1. Michael de Leeuw was bij de thuisclub de grootste pechvogel. Arbiter Martin van den Kerkhof keurde via de VAR twee fraaie treffers van de 34-jarige aanvaller af.

FC Groningen, dat de voorgaande drie duels verloor, kwam in het pittige duel snel tot scoren. Cyril Ngonge nam de bal met rechts aan en haalde daarna met links schitterend uit: 1-0. FC Twente kwam na de moeizame start beter in de wedstrijd. Verdediger Robin Pröpper, al goed voor vier treffers, was met twee afstandsschoten dichtbij de gelijkmaker.

In de 26e minuut dacht De Leeuw met een technisch hoogstandje zijn ploeg op 2-0 te zetten. Via de VAR ging het mooie doelpunt echter niet door vanwege een lichte overtreding van De Leeuw op Pröpper. De routinier van FC Groningen kreeg in de 38e minuut een herkansing. Doelman Lars Unnerstall keerde het schot echter van De Leeuw. De onfortuinlijke aanvaller kwam in de 53e minuut opnieuw tot scoren en weer werd de treffer afgekeurd, deze keer vanwege hands bij Ngonge.

Daarna was het Pröpper die met een kopbal, gered door doelman Peter Leeuwenburgh, voor het meeste gevaar namens FC Twente zorgde. In de hectische slotfase maakte invaller Manfred Ugalde alsnog gelijk na een knullig misverstand tussen Wessel Dammers en Leeuwenburgh. De doelman van FC Groningen en de lat voorkwamen daarna nog een nieuwe nederlaag voor de thuisclub.

Meer uit Voetbal

Bayern München in Champions League drie duels zonder Díaz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.

7 uur geleden
Herstelde spits De Jong terug in selectie van FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.

9 uur geleden
Belgische profvoetballer Vanheusden (26) beëindigt loopbaan

ALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.

11 uur geleden
Berrettini zet Italië op voorsprong in halve finale van Davis Cup

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.

11 uur geleden
Vijf regionale ondernemers willen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.

11 uur geleden
Arsenal weken zonder geblesseerde verdediger Gabriel

LONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.

14 uur geleden
Feyenoord mist geblesseerde Read en Larin meerdere weken

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

15 uur geleden