Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen hoopt na Robben ook op Elia

FC Groningen hoopt na Robben ook op Elia

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen hoopt na Arjen Robben ook Eljero Elia aan te trekken. De 33-jarige vleugelspits heeft aangegeven dat hij wil vertrekken bij de Turkse club Basaksehir, waarmee Elia zondag kampioen werd. Naast zijn oude clubs ADO Den Haag en FC Twente probeert ook Groningen om Elia binnen te hengelen, met hulp van Robben.

"We zijn op zoek naar aanvallende versterking en Elia zou eventueel een interessante optie zijn", zei technisch directeur Mark-Jan Fledderus tijdens de eerste training, die live werd uitgezonden door onder meer RTV Noord en FOX Sports. Robben, de man waar alle camera's aanvankelijk voor kwamen, ontbrak echter op het veld. De 36-jarige Groninger is na een jaar zonder voetbal nog niet fit genoeg om mee te doen met de groepstraining. Robben heeft wel het contact met Elia gelegd.

"Arjen zei: ik stuur hem wel een appje", aldus Fledderus. "Ik weet niet of het realistisch en haalbaar is. Hij voetbalt in Turkije en moet daar het seizoen nog afmaken. Voorlopig wil hij ook nog geen keuze maken."

Meer uit Voetbal

Senegal mag na ruime zege op Irak hopen op vervolg op WK

TORONTO (ANP) - Senegal heeft met de zege op Irak de kansen levend gehouden voor een vervolg op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Pape Thiaw versloeg in Toronto Irak met 5-0 en kan als nummer 3 in Groep I de tweede ronde nog halen. Irak speelde het grootste deel van de wedstrijd met tien man na de rode kaart voor Rebin Sulaka.

27 minuten geleden
Dembélé leidt Fransen naar groepswinst op WK met zege op Noren

FOXBOROUGH (ANP) - Frankrijk is mede door een hattrick van Ousmane Dembélé op het WK voetbal door de zege op Noorwegen groepswinnaar geworden. De Fransen wonnen in het Boston Stadium in Foxborough met 4-1 van de Noren, die desondanks als tweede eindigen in de groep.

33 minuten geleden
Coach Congo: Afrikaanse wereldkampioen voetbal kwestie van tijd

ATLANTA (ANP/RTR) - Een Afrikaanse winnaar van het wereldkampioenschap voetbal is volgens Sébastien Desabre "slechts een kwestie van tijd". Dat zei de bondscoach van de Democratische Republiek Congo vrijdag, in aanloop naar het laatste groepsduel op het WK met Oezbekistan.

35 minuten geleden
Middenvelder Ceballos vertrekt na zeven seizoenen bij Real Madrid

MADRID (ANP/RTR) - Middenvelder Dani Ceballos vertrekt na zeven seizoenen bij Real Madrid. De 29-jarige Spanjaard kondigde zijn afscheid aan op X. Real Madrid bevestigde het vertrek kort daarop.

1 uur geleden
Marokkaanse voetballer Hakimi in cassatie in verkrachtingszaak

VERSAILLES (ANP/RTR) - Voetballer Achraf Hakimi, momenteel met Marokko actief op het WK voetbal, gaat in cassatie tegen een uitspraak die bepaalde dat hij terecht moet staan voor een verkrachtingszaak uit 2023 waarin hij verdachte is. Dat heeft zijn advocaat aan persbureau Reuters bevestigd.

2 uur geleden
FC Dordrecht stelt Nuijten aan als nieuwe hoofdtrainer

DORDRECHT (ANP) - Paul Nuijten gaat na zijn vertrek bij Ajax per direct aan de slag bij FC Dordrecht. De 33-jarige trainer heeft een contract voor twee seizoenen getekend, zo meldt de eerstedivisieclub. Eerder op vrijdag werd bekend dat Ajax "in goed overleg" de samenwerking met Nuijten heeft beëindigd.

3 uur geleden
Noorwegen begint tegen Frankrijk zonder Haaland

FOXBOROUGH (ANP) - Noorwegen begint de derde groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Frankrijk zonder topschutter Erling Haaland. Bondscoach Ståle Solbakken heeft zijn elftal, dat net als Frankrijk al zeker is van de volgende ronde, flink gewijzigd en heeft de spits van Manchester City op de bank gezet en Jørgen Strand Larsen, oud-speler van FC Groningen, in de spits.

3 uur geleden