FC Groningen haalt middenvelder Seuntjens terug naar Nederland
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Mats Seuntjens vastgelegd. De 32-jarige aanvallende middenvelder komt transfervrij over van het Spaanse CD Castellón en tekent een contract tot de zomer van 2026.
Seuntjens sluit deze vrijdag aan bij de selectie van FC Groningen op het trainingskamp in het Spaanse Marbella. "Ik ben erg blij met deze stap", zei Seuntjens op de site van de club. "FC Groningen is een grote club en de gesprekken die ik heb gevoerd met onder anderen directeur Frank van Mosselveld en trainer Dick Lukkien gaven me veel vertrouwen. Ik wil als ervaren kracht zowel op als naast het veld mijn steentje bijdragen."
De multi-inzetbare speler kwam in Nederland uit voor NAC Breda, AZ, Fortuna Sittard, FC Utrecht en RKC Waalwijk. Hij verruilde afgelopen zomer RKC Waalwijk voor Castellón, dat uitkomt op het tweede niveau in Spanje. FC Groningen is de nummer 14 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
14 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
15 uur geleden