FC Groningen haalt middenvelder Seuntjens terug naar Nederland
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Mats Seuntjens vastgelegd. De 32-jarige aanvallende middenvelder komt transfervrij over van het Spaanse CD Castellón en tekent een contract tot de zomer van 2026.
Seuntjens sluit deze vrijdag aan bij de selectie van FC Groningen op het trainingskamp in het Spaanse Marbella. "Ik ben erg blij met deze stap", zei Seuntjens op de site van de club. "FC Groningen is een grote club en de gesprekken die ik heb gevoerd met onder anderen directeur Frank van Mosselveld en trainer Dick Lukkien gaven me veel vertrouwen. Ik wil als ervaren kracht zowel op als naast het veld mijn steentje bijdragen."
De multi-inzetbare speler kwam in Nederland uit voor NAC Breda, AZ, Fortuna Sittard, FC Utrecht en RKC Waalwijk. Hij verruilde afgelopen zomer RKC Waalwijk voor Castellón, dat uitkomt op het tweede niveau in Spanje. FC Groningen is de nummer 14 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
7 minuten geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
3 uur geledenSINSHEIM (ANP) - Bayern München is zonder te spelen officieus kampioen van Duitsland geworden. De koploper zag nummer 2 Borussia Dortmund met 2-1 verliezen bij Hoffenheim. Bayern kan zondag thuis tegen VfB Stuttgart de titel vastleggen.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
1 dag geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
1 dag geleden