Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen haalt IJslandse international Willumsson

FC Groningen haalt IJslandse international Willumsson

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Brynjólfur Willumsson aangetrokken. De 23-jarige international van IJsland kan zowel op het middenveld als in de aanval worden opgesteld. Willumsson komt over van het Noorse Kristiansund BK en tekent voor drie seizoenen in Groningen.

Willumsson is de jongere broer van Go Ahead Eagles-speler Willum Thór Willumsson (25). "Mede door mijn broer heb ik de laatste jaren veel Nederlands voetbal gekeken. Ik heb een goed beeld van de Eredivisie en het is een mooi niveau waarop spelers de kans krijgen zich optimaal te ontwikkelen", aldus de IJslander op de website van de club. "Natuurlijk heb ik mijn broer gevraagd over FC Groningen. Hij bevestigde mijn beeld van de club. Een grote club, met een mooi stadion en fanatieke supporters. Ik ben ontzettend blij met deze stap en kijk er naar uit om in het groen-witte shirt te mogen spelen."

FC Groningen werd afgelopen seizoen tweede in de Keuken Kampioen Divisie en keerde daardoor na een jaar afwezigheid terug in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Afrika Cup voor voetbalsters vier maanden uitgesteld

GIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.

4 uur geleden
Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

22 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

1 dag geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

1 dag geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

1 dag geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

1 dag geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

1 dag geleden