FC Groningen haalt aanvaller Manu terug naar Eredivisie
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Elvis Manu voor de rest van het seizoen aangetrokken. De hekkensluiter van de Eredivisie huurt de 29-jarige aanvaller van de Bulgaarse club Botev Plovdiv. Manu kwam eerder in de Eredivisie uit voor Feyenoord, SC Cambuur en Go Ahead Eagles.
De aanvaller doorliep de jeugdopleiding van Feyenoord en debuteerde in het seizoen 2011-2012 in de Rotterdamse hoofdmacht. Feyenoord verhuurde Manu daarna aan Excelsior en Cambuur. Na een seizoen in De Kuip vertrok hij naar Brighton & Hove Albion. De aanvaller kwam ook uit voor Huddersfield Town, Go Ahead Eagles en clubs in Turkije, China, Bulgarije en Polen.
FC Groningen staat onderaan in de Eredivisie. De club legde dinsdag ook de Finse aanvaller Oliver Antman vast. Eerder deze winter trok FC Groningen de verdedigers Matej Chalus en Mads Bech Sørensen en de middenvelders Johan Hove en Aimar Sher aan.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
4 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
21 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
1 dag geleden