FC Groningen haalt aanvaller Manu terug naar Eredivisie
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Elvis Manu voor de rest van het seizoen aangetrokken. De hekkensluiter van de Eredivisie huurt de 29-jarige aanvaller van de Bulgaarse club Botev Plovdiv. Manu kwam eerder in de Eredivisie uit voor Feyenoord, SC Cambuur en Go Ahead Eagles.
De aanvaller doorliep de jeugdopleiding van Feyenoord en debuteerde in het seizoen 2011-2012 in de Rotterdamse hoofdmacht. Feyenoord verhuurde Manu daarna aan Excelsior en Cambuur. Na een seizoen in De Kuip vertrok hij naar Brighton & Hove Albion. De aanvaller kwam ook uit voor Huddersfield Town, Go Ahead Eagles en clubs in Turkije, China, Bulgarije en Polen.
FC Groningen staat onderaan in de Eredivisie. De club legde dinsdag ook de Finse aanvaller Oliver Antman vast. Eerder deze winter trok FC Groningen de verdedigers Matej Chalus en Mads Bech Sørensen en de middenvelders Johan Hove en Aimar Sher aan.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
24 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geleden