Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen boekt bij ADO Den Haag eerste zege

FC Groningen boekt bij ADO Den Haag eerste zege

DEN HAAG (ANP) - FC Groningen heeft bij ADO Den Haag de eerste zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Danny Buijs won met 1-0 dankzij een eigen doelpunt van Shaquille Pinas.

FC Groningen, dat vorige week de eerste competitiewedstrijd verloor van PSV, komt op 3 punten. ADO Den Haag blijft zonder punten en staat gedeeld zestiende.

Voor het eerst sinds 2013 werd er weer een competitiewedstrijd in Den Haag op echt gras gespeeld. Groningen, met Ajdin Hrustic voor de geblesseerde Arjen Robben, begon veel beter dan de thuisploeg. Na enkele kansen werd het 1-0 voor de bezoekers, doordat Pinas bij een voorzet van Bart van Hintum de bal achter zijn eigen doelman Luuk Koopmans werkte. De Noorse spits Jørgen Strand Larsen was daarna dicht bij de 2-0, maar kopte recht op de ADO-doelman.

Pas halverwege de tweede helft kwam er wat meer druk van de thuisploeg. Trainer Aleksandar Rankovic bracht met invallers Ilay Elmkies en Jonas Arweiler wat meer aanvalskracht. Elmkies moest al snel echter weer geblesseerd van het veld. Koopmans voorkwam met een knappe redding op een kopbal van Ramon Lundqvist de tweede treffer van Groningen. Ook zijn tweede kans kon Lundqvist niet verzilveren, waardoor ADO tot het einde mocht hopen op een punt.

Meer uit Voetbal

Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

2 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

2 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

5 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

5 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

7 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

10 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

14 uur geleden