Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen boekt bij ADO Den Haag eerste zege

FC Groningen boekt bij ADO Den Haag eerste zege

DEN HAAG (ANP) - FC Groningen heeft bij ADO Den Haag de eerste zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Danny Buijs won met 1-0 dankzij een eigen doelpunt van Shaquille Pinas.

FC Groningen, dat vorige week de eerste competitiewedstrijd verloor van PSV, komt op 3 punten. ADO Den Haag blijft zonder punten en staat gedeeld zestiende.

Voor het eerst sinds 2013 werd er weer een competitiewedstrijd in Den Haag op echt gras gespeeld. Groningen, met Ajdin Hrustic voor de geblesseerde Arjen Robben, begon veel beter dan de thuisploeg. Na enkele kansen werd het 1-0 voor de bezoekers, doordat Pinas bij een voorzet van Bart van Hintum de bal achter zijn eigen doelman Luuk Koopmans werkte. De Noorse spits Jørgen Strand Larsen was daarna dicht bij de 2-0, maar kopte recht op de ADO-doelman.

Pas halverwege de tweede helft kwam er wat meer druk van de thuisploeg. Trainer Aleksandar Rankovic bracht met invallers Ilay Elmkies en Jonas Arweiler wat meer aanvalskracht. Elmkies moest al snel echter weer geblesseerd van het veld. Koopmans voorkwam met een knappe redding op een kopbal van Ramon Lundqvist de tweede treffer van Groningen. Ook zijn tweede kans kon Lundqvist niet verzilveren, waardoor ADO tot het einde mocht hopen op een punt.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

1 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

14 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

18 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

18 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

20 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

22 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

23 uur geleden