Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen bezorgt Sparta vervelende middag

FC Groningen bezorgt Sparta vervelende middag

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft Sparta een vervelende middag bezorgd op het Kasteel. De Groningers wonnen met 2-1 en boekten al de tiende zege van het seizoen. Sparta had de laatste zes thuiswedstrijden niet verloren.

De thuisploeg miste een strafschop en zag twee spelers geblesseerd afhaken. Al na 12 minuten moest de geblesseerde aanvoerder Adil Auassar zich laten vervangen en vlak voor rust werd Dante Rigo afgevoerd na een vervelende botsing met Bart Vriends. Bovendien had Sparta na ruim een kwartier, toen het nog 0-0 stond, via Mohamed Rayhi een strafschop gemist.

Joel Asoro maakte met een bekeken schot 0-1 en Ramon Lundqvist nam al na een half uur de 0-2 voor zijn rekening. Kort na rust mocht Rayhi opnieuw aanleggen en ditmaal faalde hij niet. Verder dan dat kwam Sparta niet.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

5 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

14 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

14 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

15 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

15 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

17 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

18 uur geleden