FC Groningen belegt toch kort trainingskamp in Duitsland
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft besloten de komende dagen "onder aangepaste voorwaarden" toch een kort trainingskamp te beleggen in Duitsland. Diverse voetbalclubs keerden de afgelopen week juist vroegtijdig terug uit het buitenland. Het trainingskamp duurt van zaterdag tot en met maandag.
"De Trots van het Noorden heeft na een zorgvuldige afweging besloten de inrichting van het trainingskamp aan te passen waardoor het wel naar Duitsland kan afreizen. Het hotel Klosterpforte in Harsewinkel-Marienfeld, waar spelers en staf verblijven, is exclusief voor hen toegankelijk", meldt de club.
Maandag wordt de oefenwedstrijd tegen SV Rödinghausen op de velden nabij het hotel gespeeld. Media en overige clubvertegenwoordigers zijn niet welkom tijdens het trainingskamp.
FC Groningen hervat de competitie volgende week zondag met een thuiswedstrijd tegen koploper PSV.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden