Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Groningen accepteert schikkingsvoorstel Te Wierik niet

FC Groningen accepteert schikkingsvoorstel Te Wierik niet

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor een schorsing van drie duels waarvan één voorwaardelijk tegen Mike te Wierik.

De KNVB wil de Groningse verdediger schorsen na zijn rode kaart van afgelopen woensdag in het duel met Vitesse. Te Wierik werd op advies van de VAR door scheidsrechter Allard Lindhout van het veld gestuurd na een forse overtreding.

De verdediger van Groningen maakte de tackle op Loïs Openda van Vitesse die in eerste instantie niet door de arbiter werd bestraft. Te Wierik vindt dat de rode kaart hem ten onrechte gegeven is. De zaak zal donderdagavond bij de tuchtcommissie in Zeist voorkomen.

Het schikkingsvoorstel dat FC Groningen ontving naar aanleiding van de rode kaart van middenvelder Daniël van Kaam heeft de club wel geaccepteerd. Hij werd vlak voor rust door scheidsrechter Lindhout naar de kleedkamer gestuurd. Van Kaam maakte vlak voor rust hands net buiten het strafschopgebied en ontnam daarmee een doelrijke kans waardoor hij werd bestraft met direct rood.

Door de schorsing zal Van Kaam de aankomende wedstrijd van Groningen, zaterdag bij Ajax, moeten missen.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot wil eerst terug naar top 4 met zwalkend Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.

20 minuten geleden
PSV nog zonder Perisic tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.

1 uur geleden
Aangifte om vuurwerk Ajax, 10 tot 15 verdachten geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.

1 uur geleden
Turkse voetballers opgepakt in onderzoek naar gokschandaal

ISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.

3 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder Min en Van den Berg na operaties

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

15 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

15 uur geleden