FC Emmen wint van Almere en staat nu derde
EMMEN (ANP) - FC Emmen is geklommen naar de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De degradant uit de Eredivisie van vorig seizoen won in eigen huis van Almere City FC: 3-0. De achterstand van Emmen op koploper Volendam bedraagt vijf punten, Excelsior is de nummer 2.
Halverwege leidde Emmen met 2-0. Beide treffers kwamen op naam van de Fin Jasin-Amin Assehnoun. Na de hervatting liep de thuisclub nog verder uit. Opnieuw was Assehnoun de doelpuntenmaker.
De Oude Meerdijk, het stadion van Emmen, was in het oranje gehuld. FC Emmen steunde hiermee de internationale campagne 'Orange The World'. Die campagne is bedacht om op te komen tegen geweld tegen vrouwen.
Onder meer de hoekvlaggen werden voorzien van oranje vlaggen en de aanvoerder van FC Emmen speelde met een oranje aanvoerdersband.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.
40 minuten geledenFRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.
11 uur geledenRABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
18 uur geleden