FC Emmen wint van Almere en staat nu derde
EMMEN (ANP) - FC Emmen is geklommen naar de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De degradant uit de Eredivisie van vorig seizoen won in eigen huis van Almere City FC: 3-0. De achterstand van Emmen op koploper Volendam bedraagt vijf punten, Excelsior is de nummer 2.
Halverwege leidde Emmen met 2-0. Beide treffers kwamen op naam van de Fin Jasin-Amin Assehnoun. Na de hervatting liep de thuisclub nog verder uit. Opnieuw was Assehnoun de doelpuntenmaker.
De Oude Meerdijk, het stadion van Emmen, was in het oranje gehuld. FC Emmen steunde hiermee de internationale campagne 'Orange The World'. Die campagne is bedacht om op te komen tegen geweld tegen vrouwen.
Onder meer de hoekvlaggen werden voorzien van oranje vlaggen en de aanvoerder van FC Emmen speelde met een oranje aanvoerdersband.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
18 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
21 minuten geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
2 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
3 uur geledenTUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
9 uur geleden