FC Emmen wint van Almere en staat nu derde
EMMEN (ANP) - FC Emmen is geklommen naar de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie. De degradant uit de Eredivisie van vorig seizoen won in eigen huis van Almere City FC: 3-0. De achterstand van Emmen op koploper Volendam bedraagt vijf punten, Excelsior is de nummer 2.
Halverwege leidde Emmen met 2-0. Beide treffers kwamen op naam van de Fin Jasin-Amin Assehnoun. Na de hervatting liep de thuisclub nog verder uit. Opnieuw was Assehnoun de doelpuntenmaker.
De Oude Meerdijk, het stadion van Emmen, was in het oranje gehuld. FC Emmen steunde hiermee de internationale campagne 'Orange The World'. Die campagne is bedacht om op te komen tegen geweld tegen vrouwen.
Onder meer de hoekvlaggen werden voorzien van oranje vlaggen en de aanvoerder van FC Emmen speelde met een oranje aanvoerdersband.
Meer uit Voetbal
LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
45 minuten geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
1 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
22 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
1 dag geleden