FC Emmen-trainer Lukkien wil in finale geloof en vertrouwen zien
EMMEN (ANP) - FC Emmen-trainer Dick Lukkien legt zich nog niet neer bij degradatie uit de Eredivisie. De club verloor dinsdag in de finale van de play-offs met 2-0 van Almere City FC en moet die nederlaag zondag in de thuiswedstrijd zien weg te werken.
"Het is een waardeloze nederlaag, maar je moet het snel een plek geven. We hebben geen tijd om medelijden met onszelf te hebben", aldus Lukkien vrijdag. "We moeten klaar zijn, de boel weer opladen en zondag vlammen. Ik heb na de nederlaag niet heel veel gezegd, maar wel dat de wedstrijd nog niet gespeeld is en dat het bloed, zweet en tranen gaat kosten. Ik wil dat geloof en vertrouwen terugzien en dan gaan we ons opmaken voor een hopelijk prachtige voetbalavond."
Mart Lieder, Jeff Hardeveld, Maikel Kieftenbeld, Metehan Güçlü en Rui Mendes zijn bij FC Emmen al langer uit de roulatie en zijn dus nog niet inzetbaar. "Keziah Veendorp gaat het waarschijnlijk ook niet redden. Voor de rest is de ploeg fit, ook Lucas Bernadou komt dus als het goed is terug in de selectie", zei Lukkien.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
8 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
10 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geleden