FC Emmen-trainer Lukkien wil in finale geloof en vertrouwen zien
EMMEN (ANP) - FC Emmen-trainer Dick Lukkien legt zich nog niet neer bij degradatie uit de Eredivisie. De club verloor dinsdag in de finale van de play-offs met 2-0 van Almere City FC en moet die nederlaag zondag in de thuiswedstrijd zien weg te werken.
"Het is een waardeloze nederlaag, maar je moet het snel een plek geven. We hebben geen tijd om medelijden met onszelf te hebben", aldus Lukkien vrijdag. "We moeten klaar zijn, de boel weer opladen en zondag vlammen. Ik heb na de nederlaag niet heel veel gezegd, maar wel dat de wedstrijd nog niet gespeeld is en dat het bloed, zweet en tranen gaat kosten. Ik wil dat geloof en vertrouwen terugzien en dan gaan we ons opmaken voor een hopelijk prachtige voetbalavond."
Mart Lieder, Jeff Hardeveld, Maikel Kieftenbeld, Metehan Güçlü en Rui Mendes zijn bij FC Emmen al langer uit de roulatie en zijn dus nog niet inzetbaar. "Keziah Veendorp gaat het waarschijnlijk ook niet redden. Voor de rest is de ploeg fit, ook Lucas Bernadou komt dus als het goed is terug in de selectie", zei Lukkien.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
6 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
7 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
7 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
18 uur geleden