Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen teleurgesteld met 'slechts' 1200 bezoekers

FC Emmen teleurgesteld met 'slechts' 1200 bezoekers

EMMEN (ANP) - FC Emmen mag donderdag in de play-offs om promotie/degradatie tegen NAC Breda weer publiek ontvangen, maar de Eredivisieclub is niet blij met het aantal mensen dat naar binnen mag. Emmen kreeg toestemming om 1200 supporters te ontvangen.

"Een dubbel gevoel", schrijft de nummer 16 van de Eredivisie op de website. "Aan de ene kant zijn we blij dat er publiek welkom is in de play-offs, maar we zijn ook teleurgesteld over de aantallen."

De 1200 beschikbare plaatsen in stadion De Oude Meerdijk, dat een capaciteit heeft van ongeveer 8500 bezoekers, zijn bedoeld voor seizoenkaarthouders van Emmen. De fans die (deels) hebben afgezien van een tegemoetkoming voor de gemiste wedstrijden van dit seizoen, krijgen voorrang bij het claimen van de tickets.

Landelijke pilot

Eind april mocht FC Emmen in het kader van een landelijke pilot bij de thuiswedstrijd tegen Heracles ook 1200 bezoekers ontvangen. Toen maakten bijna 1000 seizoenkaarthouders gebruik van die mogelijkheid. Zij zagen hun club met 3-1 winnen dankzij een hattrick van Michael de Leeuw.

Als FC Emmen wint van NAC, speelt de ploeg van trainer Dick Lukkien zondag ook in eigen stadion de finale tegen NEC of Roda JC. Bij het duel tussen die clubs in Nijmegen zijn donderdag 1500 toeschouwers welkom. Ook bij de duels in de play-offs om Europees voetbal mogen woensdag voetbalfans het stadion in. Feyenoord kan 6500 fans ontvangen tegen Sparta, FC Utrecht mag 3000 supporters naar binnen laten tegen FC Groningen.

Bij alle wedstrijden moeten de bezoekers aan de stadionpoort een negatieve uitslag van een coronatest kunnen laten zien. Het kabinet gaf maandag toestemming voor de terugkeer van publiek in de voetbalstadions.

Meer uit Voetbal

Southampton wil door met coach Eckert ondanks spionageschandaal

SOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.

7 minuten geleden
Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

12 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

12 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

13 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

13 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

15 uur geleden