FC Emmen-speler Peña scoort voor winnend Peru
RIO DE JANEIRO (ANP) - FC Emmen-speler Sergio Peña heeft met Peru de eerste overwinning geboekt in de strijd om de Copa America. Hij won met zijn team in de tweede groepswedstrijd met 2-1 van Colombia.
Peña had met de openingstreffer een belangrijk aandeel in de overwinning. Hij maakte zijn doelpunt in de 15e minuut. De Colombianen kwamen daarna via Miguel Borja nog wel terug tot 1-1, maar dankzij een eigen doelpunt van Yerry Mina pakte Peru toch de winst. Miquel Araujo, eveneens speler van FC Emmen, kwam niet in actie.
Venezuela speelde met 2-2 gelijk tegen Ecuador. De Venezolanen kwamen tot twee keer terug van een achterstand. Ayrton Preciado opende in de 39e minuut de score voor Ecuador. Vlak na rust maakte Edson Castillo gelijk. Gonzalo Plata bracht Ecuador in de 71e minuut weer op voorsprong, maar Ronald Hernandez maakte in de blessuretijd opnieuw gelijk.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
1 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.
3 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Daley Blind begint met Ajax om 20.00 uur aan de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League. Hij vormt in het Servische Novi Sad een defensie met Lucas Rosa, Aaron Bouwman, Owen Wijndal en doelman Maarten Paes.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft Nikolas Brandis aangetrokken. De 21-jarige linksback komt over van AS Trenčín en heeft een vierjarig contract ondertekend.
6 uur geleden