FC Emmen-speler Peña scoort voor winnend Peru
RIO DE JANEIRO (ANP) - FC Emmen-speler Sergio Peña heeft met Peru de eerste overwinning geboekt in de strijd om de Copa America. Hij won met zijn team in de tweede groepswedstrijd met 2-1 van Colombia.
Peña had met de openingstreffer een belangrijk aandeel in de overwinning. Hij maakte zijn doelpunt in de 15e minuut. De Colombianen kwamen daarna via Miguel Borja nog wel terug tot 1-1, maar dankzij een eigen doelpunt van Yerry Mina pakte Peru toch de winst. Miquel Araujo, eveneens speler van FC Emmen, kwam niet in actie.
Venezuela speelde met 2-2 gelijk tegen Ecuador. De Venezolanen kwamen tot twee keer terug van een achterstand. Ayrton Preciado opende in de 39e minuut de score voor Ecuador. Vlak na rust maakte Edson Castillo gelijk. Gonzalo Plata bracht Ecuador in de 71e minuut weer op voorsprong, maar Ronald Hernandez maakte in de blessuretijd opnieuw gelijk.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
4 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
5 uur geleden