FC Emmen speelt dankzij late treffer thuis gelijk tegen Go Ahead
EMMEN (ANP) - Degradatiekandidaat FC Emmen heeft dankzij een laat doelpunt van clubtopscorer Ole Romeny een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De aanvaller werkte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd bij de tweede paal een voorzet van Mark Diemers binnen: 2-2. Zo heeft Emmen weer 1 punt voorsprong op nummer 17 FC Groningen.
Jay Idzes zette Go Ahead al in de 9e minuut op voorsprong. Emmen kreeg de bal niet uit het strafschopgebied en met een laag doeltreffend schot maakte de middenvelder gebruik van de rommelige situatie. De thuisploeg kwam 5 minuten voor rust op gelijke hoogte via een strafschop. Verdediger Jeroen Veldmate schoot vanaf 11 meter raak.
Clubtopscorer Bobby Adekanye leek Go Ahead na een uur spelen de overwinning te bezorgen. Finn Stokkers gaf laag voor en Adekanye schoot bij de eerste paal knap raak in de verre hoek. Het was zijn zesde competitiedoelpunt van dit seizoen. In de slotfase drong de thuisploeg nog aan en dat resulteerde in de vijfde Eredivisietreffer van Romeny van deze jaargang.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
16 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
18 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden