FC Emmen speelt dankzij late treffer thuis gelijk tegen Go Ahead
EMMEN (ANP) - Degradatiekandidaat FC Emmen heeft dankzij een laat doelpunt van clubtopscorer Ole Romeny een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De aanvaller werkte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd bij de tweede paal een voorzet van Mark Diemers binnen: 2-2. Zo heeft Emmen weer 1 punt voorsprong op nummer 17 FC Groningen.
Jay Idzes zette Go Ahead al in de 9e minuut op voorsprong. Emmen kreeg de bal niet uit het strafschopgebied en met een laag doeltreffend schot maakte de middenvelder gebruik van de rommelige situatie. De thuisploeg kwam 5 minuten voor rust op gelijke hoogte via een strafschop. Verdediger Jeroen Veldmate schoot vanaf 11 meter raak.
Clubtopscorer Bobby Adekanye leek Go Ahead na een uur spelen de overwinning te bezorgen. Finn Stokkers gaf laag voor en Adekanye schoot bij de eerste paal knap raak in de verre hoek. Het was zijn zesde competitiedoelpunt van dit seizoen. In de slotfase drong de thuisploeg nog aan en dat resulteerde in de vijfde Eredivisietreffer van Romeny van deze jaargang.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
2 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
13 uur geleden