FC Emmen speelt dankzij late treffer thuis gelijk tegen Go Ahead
EMMEN (ANP) - Degradatiekandidaat FC Emmen heeft dankzij een laat doelpunt van clubtopscorer Ole Romeny een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De aanvaller werkte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd bij de tweede paal een voorzet van Mark Diemers binnen: 2-2. Zo heeft Emmen weer 1 punt voorsprong op nummer 17 FC Groningen.
Jay Idzes zette Go Ahead al in de 9e minuut op voorsprong. Emmen kreeg de bal niet uit het strafschopgebied en met een laag doeltreffend schot maakte de middenvelder gebruik van de rommelige situatie. De thuisploeg kwam 5 minuten voor rust op gelijke hoogte via een strafschop. Verdediger Jeroen Veldmate schoot vanaf 11 meter raak.
Clubtopscorer Bobby Adekanye leek Go Ahead na een uur spelen de overwinning te bezorgen. Finn Stokkers gaf laag voor en Adekanye schoot bij de eerste paal knap raak in de verre hoek. Het was zijn zesde competitiedoelpunt van dit seizoen. In de slotfase drong de thuisploeg nog aan en dat resulteerde in de vijfde Eredivisietreffer van Romeny van deze jaargang.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
38 minuten geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
6 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
15 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
15 uur geleden