Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen speelt dankzij late treffer thuis gelijk tegen Go Ahead

FC Emmen speelt dankzij late treffer thuis gelijk tegen Go Ahead

EMMEN (ANP) - Degradatiekandidaat FC Emmen heeft dankzij een laat doelpunt van clubtopscorer Ole Romeny een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De aanvaller werkte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd bij de tweede paal een voorzet van Mark Diemers binnen: 2-2. Zo heeft Emmen weer 1 punt voorsprong op nummer 17 FC Groningen.

Jay Idzes zette Go Ahead al in de 9e minuut op voorsprong. Emmen kreeg de bal niet uit het strafschopgebied en met een laag doeltreffend schot maakte de middenvelder gebruik van de rommelige situatie. De thuisploeg kwam 5 minuten voor rust op gelijke hoogte via een strafschop. Verdediger Jeroen Veldmate schoot vanaf 11 meter raak.

Clubtopscorer Bobby Adekanye leek Go Ahead na een uur spelen de overwinning te bezorgen. Finn Stokkers gaf laag voor en Adekanye schoot bij de eerste paal knap raak in de verre hoek. Het was zijn zesde competitiedoelpunt van dit seizoen. In de slotfase drong de thuisploeg nog aan en dat resulteerde in de vijfde Eredivisietreffer van Romeny van deze jaargang.

Meer uit Voetbal

Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

5 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

6 uur geleden
AZ declasseert Sparta Praag (0-4) en staat in kwartfinale

PRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).

6 uur geleden
SC Freiburg en Celta de Vigo naar kwartfinale Europa League

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.

7 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen heldenonthaal in Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".

7 uur geleden
AZ begint met buitenspeler Daal tegen Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.

8 uur geleden
FIFA: elk vrouwenteam minimaal één vrouwelijke coach

ZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.

9 uur geleden