Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen schiet weinig op met gelijkspel (1-1) bij FC Groningen

FC Emmen schiet weinig op met gelijkspel (1-1) bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - FC Emmen moet steeds meer vrezen voor degradatie naar de eerste divisie. Het elftal van trainer Dick Lukkien pakte weliswaar een punt bij FC Groningen (1-1), maar raakte verder achterop bij nummer 16 Willem II. De Tilburgers versloegen sc Heerenveen met 3-1 en hebben nu 7 punten meer dan Emmen. De nummers 17 (voorlopig ADO Den Haag) en 18 degraderen rechtstreeks.

Emmen behaalde uit de laatste drie duels 7 punten en begon ook in Groningen weer goed. Michael de Leeuw was al in de 2e minuut dicht bij een doelpunt. Doelman Sergio Padt redde. In de 9e minuut moest de keeper opnieuw reddend optreden, toen Miguel Araujo een vrije trap goed inschoot.

Het duel kwam daarna iets meer in evenwicht. Groningen moest na een klein half uur spelen verder zonder de geblesseerde Ramon Lundqvist. Middenvelder Wessel Dammers verving hem.

FC Emmen kwam in de 38e minuut op voorsprong. Na een schot van verdediger Glenn Bijl veranderde de bal van richting en was Padt kansloos.

Groningen schoot voor rust geen enkele keer op doel. De thuisclub nam in de tweede helft meer het initiatief. Het leverde na een uur voetballen de gelijkmaker op. Kerim Frei verloor de bal op het middenveld. Aanvaller Alessio Da Cruz werd de diepte ingestuurd en scoorde: 1-1. Bij die ene treffer bleef het.

Meer uit Voetbal

Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

8 uur geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

12 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

13 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

16 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

17 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

18 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

19 uur geleden