Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FC Emmen schiet weinig op met gelijkspel (1-1) bij FC Groningen

FC Emmen schiet weinig op met gelijkspel (1-1) bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - FC Emmen moet steeds meer vrezen voor degradatie naar de eerste divisie. Het elftal van trainer Dick Lukkien pakte weliswaar een punt bij FC Groningen (1-1), maar raakte verder achterop bij nummer 16 Willem II. De Tilburgers versloegen sc Heerenveen met 3-1 en hebben nu 7 punten meer dan Emmen. De nummers 17 (voorlopig ADO Den Haag) en 18 degraderen rechtstreeks.

Emmen behaalde uit de laatste drie duels 7 punten en begon ook in Groningen weer goed. Michael de Leeuw was al in de 2e minuut dicht bij een doelpunt. Doelman Sergio Padt redde. In de 9e minuut moest de keeper opnieuw reddend optreden, toen Miguel Araujo een vrije trap goed inschoot.

Het duel kwam daarna iets meer in evenwicht. Groningen moest na een klein half uur spelen verder zonder de geblesseerde Ramon Lundqvist. Middenvelder Wessel Dammers verving hem.

FC Emmen kwam in de 38e minuut op voorsprong. Na een schot van verdediger Glenn Bijl veranderde de bal van richting en was Padt kansloos.

Groningen schoot voor rust geen enkele keer op doel. De thuisclub nam in de tweede helft meer het initiatief. Het leverde na een uur voetballen de gelijkmaker op. Kerim Frei verloor de bal op het middenveld. Aanvaller Alessio Da Cruz werd de diepte ingestuurd en scoorde: 1-1. Bij die ene treffer bleef het.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

3 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

3 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

5 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

10 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

20 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

22 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden